خانه » سلامت » سیفلیس و میزان تاثیرات درمان های پزشکی

سیفلیس و میزان تاثیرات درمان های پزشکی

به طور مسلم می توان گفت که اگر سیفیلیس در مراحل اولیه با درمان بازدارنده متوقف نشود نیمی از عوارض بعدی آن مانند دیوانگی، فلج و غیره به وجود نخواهد آمد.در این مطلب از مجله پارسی وان برایتان از  سیفلیس و درمان پزشکی آن می گوییم.

 

سیفلیس و درمان پزشکی آن

 

سیفلیس

 

داروهایی مانند جیوه، ارسنیک و غیره که برای این کار استعمال میشوند آثار مخرب تری بر بافت های بدن، بخصوص بافت عصبی دارند و مقدار زیاد آنها اختلالات عصبی و عقلانی شدید ایجاد می کنند.

 

این مطلب به قدری مهم و جدی است که هرکس می تواند به صحت آن اطمینان کند. حقیقت آنکه علم پزشکی بدون اطلاع از چگونگی علت این بیماری ها با برقرار ساختن روش های درمانی بازدارنده نه فقط قادر نیست بیماری را از بین ببرد

 

بلکه یک رشته عوارض وحشتناک نیز در بیمار تولید و برجای میگذارد. این مطلب که آسیب های وارده بر بیمار از بیماری سرچشمه میگیرد نه از راه درمان های بازدارنده، ادعایی است که جامعه پزشکی به سبب عدم اطلاع از این امر عنوان می کند.

 

پزشکان چنین عقیده دارند که بهترین موقعیت درمانی را برای بیمار فراهم می کنند و تا آنجا که ممکن است در راه سلامت و رفاه آنان می کوشند.

 

علل درمان نشدن سیفلیس چیست؟

 

سیفلیس

 

عدم اطلاع طبیب از یکسو و نادانی بیمار از سوی دیگر موجب بدبختی و گرفتاری بیمار میگردد و این تاوانی است که بیمار به علت عدم اطلاع از ساختمان و طرز کار دستگاه های بدن خود و چگونگی غلبه بر بیماری ها می پردازد.

 

عقیده و ایمانی که علم پزشکی به آزمایش واسرمن دارد نیز بسیار کودکانه است، زیرا این آزمایش به هیچ وجه قابل اطمینان نیست.

 

چه بسا بیمارانی که به بیماری هایی غیر از سیفیلیس دچارند و آزمایش واسرمن خونشان از لحاظ ابتلای به سیفیلیسی جواب مثبت می دهد.

 

درمان حقیقی سیفلیس چیست؟

 

سیفلیس

 

تنها راه صحیح و مطمئن درمان بیماری های آمیزشی که قدما نیز آن را طی کرده اند امساک در غذاست. شاید این موضوع برای بعضی از مردم باورنکردنی باشد

 

لیکن هر دوره ای از سیفیلیس یا سوزاک رامی توان با امساک کاملا معالجه کرد و نه فقط از عوارض وحشتناک آن جلوگیری به عمل آورد بلکه سطح سلامت عمومی بیمار را نیز به وجه قابل ملاحظه ای بالا برد

 

و با پاکسازی دستگاه های بدن بهترین نتیجه را از درمان گرفت. واقعیت این امر بارها در درمان طبیعی به اثبات رسیده و مطمئنا مردم سراسر جهان نیز باید از آن مستحضر شده باشند.

 

لیکن موضوع عجیب آنکه در کشور انگلستان هیچ درمان کننده عمومی درمان طبیعی (طبق قانون) اجازه ندارد بیماری هایی را که منشاء آمیزشی دارند درمان کند و فقط افراد مجاز صنف پزشکی حق دارند به این کار دست بزنند.

 

بدین ترتیب کسانی که قادر به معالجه این بیماری ها هستند. طبق قانون انگلستان اجازه درمان آن ها را ندارند؛ و کسانی که اجازه دارند، متاسفانه از درمان آن عاجزند.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

درد پشت بدن

درد پشت بدن و روش های بهبود آن

بسیاری از ما سوزشی ناشی از درد در قسمت تحتهانی و درد پشت بدن را احساس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *