خانه » دانستنیهای خانواده » بهداشت زنان » درمان بیماری های زنان به شیوه پزشکی یا طبیعی؟

درمان بیماری های زنان به شیوه پزشکی یا طبیعی؟

معمولا پزشکان برای درمان بیماری های زنان ، بجز برداشتن تمام یا قسمتی از دستگاه جنسی زن راه دیگری سراغ ندارند. آنها میدانند که برداشتن تخمدان یا رحم ممکن است بعداً در وضع عصبی و روانی زن اثر نامطلوب داشته باشد لیکن به عقیده خود با برداشتن عضو مورد نظر بهترین اقدام را برای رفع اختلالات بیمار انجام میدهند.در این مطلب از مجله پارسی وان برایتان از انواع درمان بیماری های زنان می گوییم.

 

درمان بیماری های زنان به روش پزشکی

 

درمان بیماری های زنان

 

پزشکان صادقانه خواهان بهبودی و سلامت بیماران خود هستند و بنابراین بهترین کاری را که می توانند با عمل جراحی انجام می دهند و از این لحاظ جای گله ای باقی نخواهد ماند.

 

باید دانست که دستگاه های جنسی زن و مرد از مهم ترین دستگاه های بدن انسان است و در این مورد هرگونه اقدام بیهوده یا برداشتن قسمتی از آنها در سلامت روانی و عصبی بیمار مؤثر خواهد بود.

 

زیرا به محض آنکه به این دستگاه خللی وارد شود قسمت مهمی از جریان زندگی فردی دچار وقفه میگردد و از آن به بعد چنین شخصی (چه زن و چه مرد) دیگر فرد کاملی محسوب نخواهد شد.

 

همچنین قسمت اعظم اعصابی که در اطراف و مجاورت عضو برداشته شده قرار دارند. هنگام عمل جراحی قطع می شوند و در نتیجه اعمال عادی اعضای مربوطه دچار اختلال میگردند.

 

زنی که رحمش را با عمل جراحی خارج می کنند بدون شک پس از چندی دچار افسردگی می شود و هرگز از آن رهایی نمییابد. بنابراین با برداشتن عضوی از دستگاه جنسی بیمار (حتی اگر بسیار خوش بین هم باشد) چگونه می توان گفت که حالش بهتر شده است.

 

بدین جهت است که عده زیادی از این گونه بیماران از این سبک درمان در سنین آخر عمر صدمه زیادی دیده اند. زمانی جراحان تمامی تخمدان ها را برمی داشتند

 

لیکن امروزه دیگر این کار منسوخ شده است زیرا متوجه شده اند که با این طریق درمان، بیماران به دیوانگی مبتلا می شوند. بدین سبب امروزه قسمت کوچکی از تخمدان را برجای خود باقی می گذارند.

 

بدون تردید این موضوع نشان می دهد که چه ارتباط نزدیکی بین  اعضای لطیف دستگاه جنسی انسان و دستگاه عصبی او وجود دارد، و امروزه با اعمال جراحی بر روی آنها چه کار خطرناکی انجام میدهند

 

بهترین راه درمان بیماری های زنان چیست؟

 

درمان بیماری های زنان

 

یگانه راه درمان منطقی بیماریهای زنان روشی است که به منظور بالا بردن سطح سلامت و قدرت و کارایی بدن بیمار صورت گیرد.

 

امروزه با کمک درمان طبیعی، که جنبه عملی به خود گرفته است، هزاران زن سلامت خود را باز یافته اند درحالی که علم پزشکی بیماری آنان را درمان ناپذیر تشخیص داده بود.

 

این زنان باکمک درمان طبیعی کاملا معالجه شده و تمامی دستگاه جنسی آنان دست نخورده باقی مانده است.با درمان طبیعی هر زنی که بخواهد می تواند بیماری خود را، که پزشکان از درمانش عاجز مانده اند، شخصاً درمنزل با تغذیه درست و ورزش مناسب معالجه کند و سلامت خود را بازیابد

 

درمان بیماری های زنان

 

(به شرط آنکه بیماری زیاد پیشرفت نکرده یا با بیماری های دیگر توام نشده باشد).کسانی که دچار کسالت های شدید و طولانی تری هستند بهتر است در موسسات درمان طبیعی تحت نظارت متخصص مربوطه به طور خصوصی به معالجه بپردازند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

تبخال تناسلی

تبخال تناسلی | تشخیص علایم و راه درمان

تبخال تناسلی در اثر ویروس هرپس یا تبخال ایجاد می شود. در این بخش از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.