خانه » روانشناسی » برای زندگی بهتر » راز چگونه جوان ماندن با استفاده از ورزش ها

راز چگونه جوان ماندن با استفاده از ورزش ها

در این مطلب از مجله اینترنتی پارسی وان درباره ورزش و رابطه ان با جوان ماندن صحبت می کنیم.

 

ورزش، جوانی می آورد و تناسب اندام و نرمی ماهیچه ها را سبب می شود اگر می خواهید از خمودگی و ستی بیرون بیایید باید با آن مبارزه کنید، اگر می خواهید راز جوان ماندن را بدانید باید تکاپو داشته باشید.

 

بیشتر کسانی که دچار پیری زودرس می شوند خیال می کنند که نمی توانند با آن مبارزه کنند و بازگشت به نیروی جوانی و جوان ماندن را محال می دانند

 

علت آن است که سست و خموده شده اند، از ورزش دور مانده اند و بدن آنها به حالت جمورد افتاده است. جای تعجب نیست که می بینیم بسیاری از مردم دچار پیری زودرس می شوند از  تلاش و تکاپو باز می مانند و سر هایشان پایین می افتد، ورزش نمی کنند و به همین علت ماهیچه هایشان سخت و دردناک می شود،

 

اگر شما با ندانم کاری باعث شده اید که چنین حالتی در بدنتان پیدا شود به شما هشدار می دهیم، به هوش باشید که دیر نشود.

 

بدن خود را اصلاح کنید و جوان ماندن را تجربه کنید

جوان ماندن

اگر می خواهید دست کم ۱۰ سال جوانتر باشید باید خود را به تکاپو وادار کنید در این صورت است که بدن شما شاداب، نرم و قابل انعطاف خواهد بود.

 

ورزش به شما نيرو جمع بخشد و نم یگذارد خمیده و شکسته شوید. آنها که جوان می مانند ورزش می کنند و روحیه جوانی خود را حفظ می نمایند.

 

ستون مهره ها را ورزش بدهید، ستون مهره ها به جوان ماندن شما کمک می کند.

 

ستون مهره ها، محور اصلی استقامت بدن است، این ستون از استخوان های مخصوصی به شکل چهار گوش تشکیل شده و این استخوان ها بر روی هم قرار دارند، بین آنها فاصله ای است که این فاصله به وسیله یک صفحه نرم غضروفی پر می شود، این صفحه را  دیسک میگویند.

جوان ماندن

همین دیسک ها هستند که به حرکت و لغزیدن ستون مهره ها کمک می کنند. این ستون طوری طرح شده است که بتواند فعالیت کند. باید آن را نرم و انعطاف پذیر نگاه بدارید و در این صورت تمام بدن شما متناسب، فعال و جوان خواهد ماند.

 

اگر بدنتان را به طور صحیح ماساژ دهید و برای این کار از دستگاه های ماساژ دهنده نیز استفاده کنید باعث خواهد شد که جریان خون به سرعت بیشتری انجام شود، تنفس شما بهتر خواهد شد، ماهیچه هایتان نرم خواهند شد و احساس خواهید کرد که جوان شده اید.

 

مسایل مربوط به سلامتی ما بیشتر با همین ماهیچه ها ارتباط دارند و ماساژ دادن آنها به بازگشت جوانی آنها کمک بسیار می کند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

توالت ایرانی

توالت ایرانی بهتر است یا فرنگی و کدام روش برای نشستن بهتر است

توالت ایرانی نسبت به توالت فرنگی بهتر است چرا که طرز نشستن بر روی توالت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.