خانه » دانستنیهای خانواده » مردان فراری از خانه چه مردانی هستند؟

مردان فراری از خانه چه مردانی هستند؟

شرقی ها که سابقه تمدن و تاریخ زندگی خانوادگی آنها از مغرب زمین طولانی تر است فضای خانه را چیزی جدای از فضای جامعه میدانند و به نظر آنها خانه حریم امن زن و مرد است.در این مطلب از مجله پارسی وان برایتان از ویژگی های مردان فراری از خانه می گوییم.

 

حتی در مسائل حقوقی و جزایی، خانواده از چنان حرمتی برخوردار است که فرضاً پدر و مادر می توانند به فرزند مجرم و بزهکار خود پناه دهند و از تعرض قانون در امان باشند.

 

این فضا در شرایطی پناه دهنده اعضای خانواده است که همدلی و همرازی و گذشت و تفاهم بر آن حاکم باشد.

 

مردان فراری از خانه چگونه همسرانی دارند؟

 

مردان فراری

 

خانم دوروتی دیکسی یکی از متخصصان امور زناشویی که در بررسی مسائل خانواده مهارت و تجربه کافی دارد و در یکی از مقالات تحقیقی خود می نویسد:سعادت و خوشبختی مرد در ازدواج، بستگی کامل به خلق و خو و طبیعت زن دارد،

 

چون زن حتی با برخورداری از تمام خصایص نیکو و خوبی های شناخته شده روی زمین در صورتی که ترش رو، بداخلاق، ستیزه جو و نق نقو باشد آن همه صفات پسندیده کمترین اثری در خوشبختی و راحتی شوهر نخواهد داشت

 

جونسون تمپراهانت روانپزشک که دانشمندی مشهور و متبحر نیز هست در تحقیقات علمی خود به این نتیجه رسیده که هیچ صفتی به اندازه عیب جوئی و نق نق زن از ویژگی همسران مردان فراری نیست.

 

تاثیر بد رفتاری زنان بر مردان فراری از خانه

 

مردان فراری

 

از روزی که بشر در غارها زندگی می کرد زنهایی وجود داشتند که میخواستند با نق نق و امر و نهی بر شوهرانشان نفوذ و اقتدار داشته باشند.

 

تاریخ میگوید که سقراط فیلسوف و حکیم معروف یونانی از دست زن کج خلق و ستیزه جویشان فرار کرد و سر به بیابان گذاشت و در زیر درختان چنار به تعلیمات فلسفی پرداخت.

 

شخصیتهای بزرگی مانند ناپلئون سوم پادشاه فرانسه و آبراهام لینکلن رئیس جمهور امریکا از نق نق کردن زنشان بدبخت و پریشان حال بودند.

 

سزار سردار و نویسنده معروف رومی زن دومش را طلاق داد فقط به علت آن که نتوانست در مقابل بد اخلاقی و ستیزه جویی او تاب آورد.

 

زنهایی که خیال میکنند هنوز با نق نق کردن و عیب جویی از شوهر می توانند بر اسب مراد سوار شوند اطمینان داشته باشند که نتیجه معکوس می گیرند.

 

داستانی از یک زن کج خلق 

 

فردی میگفت که از بس زنش به هر کاری که دست میزد آن شغل را تحقیر و مسخره می کرد نزدیک بود استعداد و امید کارکردن را از دست بدهد و بکلی بدبخت شود.

 

او کارش را از فروشندگی شروع کرده بود. او به خوبی اجناسی که برای فروش عرضه و تبلیغ می کرد اطمینان داشت و با ذوق و علاقه سرشاری این کار را انجام می داد.

 

اما شب، هنگامی که تشنه تشویق و تمجید به خانه برمی گشت زنش با این جملات به استقبال او می آمد: احوال آقای نابغه چطوره ؟ آیا پول و حق کمسیونی به خانه آورده ای یا فقط نطق های رئیس تجارتخانه را به همراه داری؟

 

به هر حال یادت باشد که هفته دیگر باید کرایه خانه را بدهیم!

 

مردان فراری

 

این وضع چندین سال ادامه داشت و پیشرفت و ترقی کار این آقا فقط در اثر لیاقت و پشتکار شخصی خود او بود. امروز وی معاون مدیرکل یکی از مؤسسات معروف بین المللی است. اما راجع به زنش البته او را طلاق داده و با زن جوانتری ازدواج کرده است؛

 

زن عاقل و مهربانی که روح او را از عدن و محبت و احترام سیراب کرده است و آنچه را که زن اولش از او دریغ می داشت این یکی به حد وفور در اختیارش گذاشته است.

 

عاقبت او چه شد؟

 

اتفاقاً زن اولی هنوز نفهمیده است که چرا شوهر خود را از دست داده و دائماً به دوستانش میگوید: «این وفای مردهاست! بعد از چندین سال تنگدستی و قناعت وقتی شوهرم به نان و آبی رسید به خاطر یک زن جوان و زیبا مرا طلاق داد و رفت.

 

بله مردها همینطور هستند وقتی دیگر به کلفتی و بردگی زن احتیاج نداشتند او را رها می کنند.اگر کسی به این خانم بگوید که نق نق و عیب جویی شوهرش را از او بیزار و متنفر ساخت زن هرگز باور نمیکند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

انواع پرده بکارت

انواع پرده بکارت و عکس پرده بکارت با توضیح

انواع پرده بکارت موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. پرده بكارت – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.