خانه » سلامت » تب کردن و علل آن چیست؟

تب کردن و علل آن چیست؟

به نظر افراد تب کردن عارضه ای است که آن را از میکروب میگیریم و قبل از ابتلا نمی توانیم از بروز آن جلوگیری کنیم. البته این عقیده را مردم از دانش پزشکی آموخته اند.در این مطلب از مجله پارسی وان برایتان از علل تب کردن می گوییم.

 

علل تب کردن چیست؟

 

تب کردن

 

آقای الف امروز خوش وسرحال و سالم است اما فردا به تیفوئید یا ذات الریه مبتلا می شود و از پای در می آید. اطبا می گویند علت این تبها «عفونت میکروبی» است و همه مردم نیز این مطلب را باور می کنند.

 

هیچ کس نمی تواند تب کردن را که محیط بدنش برای پرورش و تکثیر میکروب آن (به سبب بد غذایی و زندگی خلاف بهداشت و انباشتگی از مواد سمی) آمادگی نداشته باشد. «بگیرد».

 

اگر کسی تمامی محیط داخلی بدنش پاک باشد، هیچ نوع میکروبی نخواهد توانست در دستگاه های بدنش رخنه کند و به رشد و نمو  بپردازد.

 

چنین بیماریهایی تنها در کسانی که دستگاههای داخلی بدنشان تمیز نباشند ممکن است بروز کنند، خواه بیماری خود بخود تولید شود و خواه در نتیجه تماس با دیگری عارض گردد.

 

بنابراین تب در کسانی که درون بدنشان پاک باشد. تولید می شود. برعکس عقیده مردم، تب دشمن سلامت بشر نیست که اگر در صدد رفع آن برنیاییم شخصی را به کام مرگ بکشاند

 

بلکه تلاشی طبیعی است که برای پاکسازی بدن به عمل می آید و حرکتی است مستقیم به سوی بازسازی خود. ممکن است این گفته به نظر افراد ناوارد بسیار عجیب به نظر آید.

 

تب کردن چیست؟

 

تب کردن

 

تب کردن بیماری حادی است و هر بیماری حاد عبارت است از تظاهرات فعالیتهای مستقیم خود پاک کنندگی و اصلاح وضع سلامت بدن.

 

بنابراین به تب فرصت و اجازه دهید که دوره خود را به طور طبیعی طی کند. وضع سلامت فرد مبتلا به تب پس از رفع آن بمراتب بهتر از قبل از ابتلای به تب خواهد شد زیرا تمامی دستگاههای بدنش در معرض یک خانه تکانی کوتاهمدت قرار گرفته است.

 

این نظریه ها کاملا مخالف عقاید طب رسمی است. به عقیده مقامات پزشکی، تب حالت مرضی شدیدی است که به وسیله عوامل نامرئی، یعنی میکروبها، تولید می شود.

 

حالتی که باید با چنگ و دندان به مبارزه با آن  برخاست و بدین طریق جان بیمار را از شر آن خلاص کرد. این جنگی خونین به وسیله داروها و سرمها از یک طرف و میکروبها از طرف دیگر در میدان مبارزه، یعنی بدن بیمار بیچاره، در میگیرد.

 

حال اگر در سایه رحمت الهی، تدابیر پزشکان کاری و مؤثر شود و میکروبهای کشنده از بین بروند در آن وقت است  که قربانی بیچاره در نتیجه برکت وجود پزشکان از مرگ رهایی مییابد!

 

تب کردن

 

بدبخت کسانی که این نمایش شورانگیز را میپسندند. این نظریه تب و درمان (که میکروب را موجودی خطرناک و طبیب را قهرمانی می شناسند که با دارو وسرم برای نجات جان بیمار میجنگد)

 

نه فقط بکلی غلط است بلکه زیانهای غیرقابل تصوری نصیب هزاران هزار بیماران بدبخت. می کند زیرا موقعی که تب به وسیله دارو و سرم معالجه شد

 

فعالیت خود پاکسازی بدن متوقف میگردد و مواد سمی که نیروی طبیعی بدن به وسیله تب سعی در دفع آنها دارد به عقب برگردانده میشوند و وارد بافتها و ساختمان عمقی بدن میگردند.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

درد پشت بدن

درد پشت بدن و روش های بهبود آن

بسیاری از ما سوزشی ناشی از درد در قسمت تحتهانی و درد پشت بدن را احساس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *