خانه » سرگرمی » چه کاری مردان و چه کاری زنان را خوشحال می‌کند؟

چه کاری مردان و چه کاری زنان را خوشحال می‌کند؟

نتایج حاصل از مطالعه جدید توسط محققان استرالیایی نشان داد، در حالی که گشت و گذارهای اینترنتی مهم ترین عامل در خوشحالی مردان به حساب می آید، بودن در کنار اعضای خانواده بزرگترین عاملی است که می تواند شادمانی و خوشحالی را برای خانم ها به همراه داشته باشد.

در این مطالعه که با نام Happiness Index انجام شد، 8500 استرالیایی بین سنین 18 تا 64 سال شرکت کردند و در پایان مشخص شد که استراحت کردن محبوب ترین بهانه برای گذران وقت بوده و فعالیت های بدنی کمتر از دیگر بخش ها مورد توجه قرار گرفته است.

بیش از نیمی از مردانی که در این نظرسنجی شرکت کرده بودند، اعلام کردند که خوشحالی و شادمانی آن ها مربوط به زمانی است که در سایت های اینترنتی گشت و گذار می کنند، بازی های آنلاین را انجام می دهند و یا از ابزارهای و امکانات شبکه های اجتماعی نظیر سایت Facebook استفاده می کنند. در مقابل، 39 درصد خانم ها نیز استفاده از اینترنت و گشت  و گذارهای اینترنتی به عنوان ابزاری برای شادمانی خود یاد کرده اند.

در این بررسی، 55 درصد خانم ها اعلام کردند که خوردن غذا و بودن در کنار اعضای خانواده مهم ترین عاملی است که می تواند باعث خوشحالی آن ها شود که در این زمینه،  فقط 45 درصد مردان موافقت خود را اعلام کردند. علاوه بر این،  مشخص شد که خانم ها بیش از آقایان از بودن در کنار حیوانات خانگی خود لذت می برند.

چهل و هشت درصد مردان و 40 درصد زنان از بودن در کنار دوستان خود لذت می برند و خانم ها، بیشتر از آقایان به خواندن کتاب، خوردن غذا در آرامش و دادن هدیه به دوستان علاقه مند هستند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.