خانه » سلامت » آنفولانزا و درمان آن به شیوه طبیعی

آنفولانزا و درمان آن به شیوه طبیعی

به علت آسان بودن انتشار و انتقال بیماری آنفلوانزا از شخصی به شخص دیگر و نیز به سبب فراوانی عوارض مختلف آن که در طی بیماری شخص را دچار می کند و یا به مرگ بیمار ختم می شود این بیماری فکر مردم را از وحشت پر کرده است. لیکن اگر موضوع را با نظر واقعیت بنگریم متوجه می شویم که به هیچ وجه کمترین ترس و وحشتی جایز نیست بلکه فقط نادانی و عدم اطلاع است که منجر به ایجاد این گونه اختلالات میگردد.در این مطلب از مجله پارسی وان برایتان بهترین روش های طبیعی و سنتی درمان آنفولانزا را معرفی می کنیم.

آنفولانزا

بهترین درمان برای آنفولانزا چیست؟

استفاده از روش درمان طبیعی برای بیماری آنفولانزا نه فقط هیچ گونه عوارض وحشتناک یا مرگ ومیری نخواهد داد بلکه هر کسی که مبتلا به این بیماری شد بهبود خواهد یافت و به سبب پاکسازی داخلی اعضا و دستگاهها وضع مزاجی او بمراتب بهتر از زمان قبل از بیماری خواهد شد. حال اگر همین افراد از لحاظ رژیم غذایی بعدی خود طبق اصول درمان طبیعی عمل کنند ملاحظه خواهد شد که آمار بیماریها کاهش قابل توجهی نشان خواهد داد بدون آنکه کمترین هزینه ای برای تحقیق و مطالعه مصرف شده باشد و بدین ترتیب مشاهده می کنید که از لحاظ پرداخت دستمزد زمان بیماری، غرامت بیماری، بیمهٔ درمانی، مخارج پزشکی وغیره صرفه جویی بزرگی صورت خواهد گرفت.

 

درمان آنفولانزا به شیوه طبیعی

آنفولانزا

درمان آنفولانزا کاملا نظیر سایر بیماری های حاد تب دار است و بیمار می تواند با داشتن رژیم های غذایی مناسب و همچنین امساک در غذا این بیماری را درمان کند. مدت امساک در انفلوانزا فقط دو تا سه و حتی هفت روز برحسب شدت بیماری کافی است. وقتی تب کاملا از بین برود و دوره نقاهت فرا رسد یک یا دو روز رژیم تمام میوه و پس از آن رژیم میوه و شیر رامی توان برقرار ساخت و بعداً از برنامه غذایی کامل هفتگی بتدریج استفاده کرد.هر قدر دستورهای فوق را بهتر اجرا کنند احتمال بروز حملات انفلوانزا کمتر خواهد شد. به هیچ عنوان هیچ گونه دارویی تجویز و مصرف نشود

تذکر مهم  در درمان آنفولانزا

ممکن است کسی که رژیم غذایی سالم و بهداشتی دارد یک یا دو سال یک مرتبه به انفلوانزا مبتلا شود. علت این امر فقط این است که دستگاه های بدنش دیر به دیر از مواد سمی انباشته می شوند ودر صورت ابتلا احتیاج به پاکسازی پیدا می کنند. اگر این بیماری از راه صحیح درمان شود مواد سمی و زاید از بین خواهد رفت و وسیله ای فراهم خواهد شد که سلامت او در آینده بیشتر تامین شود و بر نیروی او افزوده گردد.

 

چرا برخی هر سال آنفولانزا می گیرند؟

آنفولانزا

بیماریهایی مانند تب سرماخوردگی، انفلوانزا وغیره، که مردم از آنها وحشت دارند، اگر به طور صحیح درمان شوند واقعاً از بین خواهند رفت زیرا با این روش درمانی مواد سمی از بدن دفع میشوند و سلامت بیمار تأمین میگردد. وقتی کسی هر سال دچار انفلوانزا می گردد (بعضی اوقات دوبار در سال) باید از شخص خود گله داشته باشد نه از میکروب این بیماری. این رویداد نشان میدهد که وضع دستگاههای بدنش بسیار اسفناک است و نیروی حیاتی او بی اندازه کاهش یافته است.بنابراین چنین شخصی به یک دوره پاکسازی و تقویت عمومی نیاز بسیار دارد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

علائم عقرب زدگی

علائم عقرب زدگی چیست و چگونه میتوان آن را درمان کرد

علائم عقرب زدگی میتوان سوزش ،خارش،احساس تهوع،سرگیجه ،تنگی نفس ،و….را نام برد که اگر عقرب …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.