خانه » سلامت » زیبایی » عمل زیبایی بینی با لیزر چگونه است ؟ آیا حقیقت دارد ؟

عمل زیبایی بینی با لیزر چگونه است ؟ آیا حقیقت دارد ؟

عمل زیبایی بینی با لیزر موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. در خیلی از تبلیغات شنیده ایم که عمل زیبایی بینی با لیزر امکان پذیر است و مخصوصا برای بینی های گوشتی توصیه می شود. در این بخش درباره اینکه ایا عمل زیبایی بینی با لیزر واقعیت دارد یا خیر، اطلاعاتی را تقدیم می کنیم.

عمل زیبایی بینی با لیزر

عمل زیبایی بینی با لیزر

عمل زیبایی بینی با لیزر به وسیله ی لیزر CO2 انجام شده و طی ٱن بدشکلی های بینی بر طرف شده یا پوست اضافی آن برداشته می شود. برخلاف عمل جراحی زیبایی بینی در این روش به باز کردن کامل بینی نیاز نیست. گاهی وقتها عمل جراحی بینی معمولی و عمل زیبایی بینی با لیزر CO2 هر دو با هم انجام می شوند. ولی در مواردی که فرد نیاز به تغییر شکل بینی دارد باید جراحی کند. پس این تبلیغات که میگویند عمل جراحی بینی با لیزر باعث تغییر شکل و لاغری بینی گوشتی می شود کاملا اشتباه است. عمل زیبایی بینی با لیزر فقط پوست اضافه ، اکنه یا بخش های اضافی روی بینی را می گیرد.

عمل زیبایی بینی با لیزر

تغییر شکل بینی به یک بازسازی کامل به وسیله جراحی پلاستیک نیاز دارد. عمل بینی با لیزر فقط یک روش تهاجمی برای اصلاح پوست بینی، از بین بردن ضخامت بیش از حد و یا بر طرف کردن بدشکلی ، از بین بردن زخم های به وجود آمده در اثر آکنه و .. می باشد و نمی تواند استخوان بینی تان را صاف کرده یا بینی گوشتی تان را لاغر کند.

از عمل زیبایی بینی با لیزر بیشتر برای درمان رینوفیما ( یک عارضه ی خطرناک که طی آن پوست بینی بیش از حد رشد کرده و در  بینی اختلال ایجاد می کند ) استفاده می شود. جای زخم های به وجود آمده در اثر آکنه و دیگر بدشکلی های پوستی که توسط رینوفیما ایجاد می شود با عمل زیبایی بینی با لیزر بهبود می یابد.

عمل زیبایی بینی با لیزر

افراد مناسب برای استفاده از عمل زیبایی بینی با لیزر

عمل زیبایی بینی با لیزر ، برای عارضه های پوستی بینی استفاده می شود، نه برای تغییر شکل آن . بهترین داوطلبان برای جراحی بینی با لیزر ، افراد با سن کم تر از 40 سال بوده که از نظر جسمی و ذهنی سالم اند و همچنین انتظارات واقع گرایانه داشته و سیگار نمی کشند.

سیگار کشیدن از جریان خون در پوست و بهبود آن ممانعت کرده و به همین دلیل متخصص جراحی زیبایی به بیماران توصیه می کند که در مدت بهبودی از عمل بینی با لیزر، سیگار کشیدن را متوقف کنند.

بیماران مبتلا به عارضه های لخته ی خون، دیابت و یا وابستگی به انسولین، افراد مناسبی برای عمل بینی با لیزر نیستند. جنبه تزئینی دارند.

عمل زیبایی بینی با لیزر

پس از این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان دریافتیم که تبلیغاتی که میگویند با لیزر میتوان بینی را جراحی کرد و شکلش را تغییر داد همه شایعه است. موضوعی به نام جراحی بینی با لیزر وجود دارد. ولی فقط برای رفع مشکلات پوستی است که با لیزر حل می شود و کاری به تغییر سایز یا برداشتن استخوان ندارد.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این قسمت تقدیم تان کردیم بهره کافی را برده باشید.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

علائم عقرب زدگی

علائم عقرب زدگی چیست و چگونه میتوان آن را درمان کرد

علائم عقرب زدگی میتوان سوزش ،خارش،احساس تهوع،سرگیجه ،تنگی نفس ،و….را نام برد که اگر عقرب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *