خانه » اخبار روز » 13 درصد ذغالسنگ کشور در گلستان استخراج می شود

13 درصد ذغالسنگ کشور در گلستان استخراج می شود

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر فخر موحدی صبح دوشنبه در جمع مسئولان آزادشهر در فرمانداری شهرستان افزود: ان شاء الله با توسعه فعالیتهای معدنی در زمینه استخراج این ماده معدنی بزودی شاهد رشد بیشتر در این زمینه خواهیم بود.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط مناسبی که استان در زمینه استخراج ذغالسنگ دارد، سازمان صنعت ، معدن و تجارت تلاش خواهد کرد تا نسبت به رفع مشکلات این معادن اقدامات لازم را انجام دهد.

دهنوی فرماندار شهرستان آزادشهر گزارشی از وضعیت معادن شهرستان، میزان تولیدات این معادن و مشکلات موجود ارائه و از حاضرین درخواست کرد تا با بررسی وضعیت معادن، تصمیمات لازم در خصوص رفع مشکلات این معادن را که بخش اعظمی از اشتغال منطقه را فراهم می کنند اتخاذ کنند.

صابری نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تقدیر از مجموعه وزارت صنعت ، معدن و تجارت و سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان بخاطر توجه ویژه به معادن استان گفت: پیگیری وضعیت معادن استان گلستان در دستور کار کمیسیون امور صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

صابری ضمن درخواست مساعدت از معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت ، معدن و تجارت جهت رفع مشکلات معادن ذغالسنگ استان گفت: در صورت تحقق وعده های داده شده دورنمای بسیار خوبی برای معادن استان متصور است.

معاون برنامه ریزی استاندار گلستان نیز با اشاره به آمار بالای سرمایه گذاری و اشتغال معادن استان بویژه معادن ذغالسنگ گفت: استانداری گلستان برای رفع مشکلات معادن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

رضا غلامی افزود: با توجه به این که حجم بالایی از نیروی کار منطقه در معادن ذغالسنگ مشغول فعالیت هستند، تلاش همه مسئولان در جهت حفظ اشتغال این معادن است.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *