خانه » کامپیوتر و اینترنت » اینترنت پرسرعت در روستوف و چرخش برزیلیها از کازان به سوچی

اینترنت پرسرعت در روستوف و چرخش برزیلیها از کازان به سوچی

اینترنت پرسرعت در روستوف موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است.تیم فوتبال برزیل سوچی را به عنوان محل برپایی کمپ خود انتخاب کرده ، در صورتی که قرار بود قبلا در روسیه باشد. طبق اطلاعات کاربران و هواداران فوتبال به اینترنت پرسرعت در روستوف روسیه دسترسی خواهند داشت.

اینترنت پرسرعت در روستوف
اینترنت پرسرعت در روستوف

اینترنت پرسرعت در روستوف

چرخش برزیلی‌‌ها از کازان به سوچی و دسترسی به اینترنت پرسرعت در روستوف خبری است که در این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان تقدیم تان می کنیم.

به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان ، تیم ملی فوتبال برزیل محل برپایی کمپ خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه سوچی انتخاب کرده است.

اسپورت بیزنس روسیه اعلام کرده است که تیم ملی فوتبال برزیل که پیش از این حضورش در جام جهانی 2018 روسیه را قطعی کرده بود در شهر سوچی اقامت خواهد داشت.

هتل برزیلی‌ها نیز پیش از این توسط تیم ملی فوتبال اتریش انتخاب شده بود اما با توجه به قرار گرفتن این تیم در رده چهارم گروهش در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 از قاره اروپا کنسل شد.

اینترنت پرسرعت در روستوف
اینترنت پرسرعت در روستوف

قبل از این اخبار رسانه‌های بین‌المللی اعلام شده بود که برزیلیها میخواهند کمپ خود را در شهر کازان، مرکز جمهوی تاتارستان برپا کنند. ولی در نهایت شهر سوچی برای این کار انتخاب شد.

طبق اطلاعات دیگری از روسیه و جام جهانی 2018  کاربران و هواداران فوتبال به اینترنت پرسرعت در روستوف دسترسی دارند. روستوف یکی از 11 شهر میزبان جام جهانی 2018 روسیه است که 5 بازی در آن برگزار خواهد شد.

لوپاتکین، وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات جمهوری روستوف بیان می کند که دسترسی به اینترنت وای‌فای با سرعت 10 مگابیت برثانیه در طول رودخانه شهر روستوف که نزدیک محل ورزشگاه جام جهانی است، فراهم خواهد شد. قرار است با اقدامات فنی دسترسی به اینترنت وای‌فای تا محدوده 45 کیلومتری ورزشگاه و رودخانه شهر روستوف امکان‌پذیر شود.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان تقدیم تان کردیم بهره کافی را برده باشید.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *