خانه » سلامت » خاصیت تمرین مدیتیشن و تمرکز فکر در شخصیت افراد

خاصیت تمرین مدیتیشن و تمرکز فکر در شخصیت افراد

هر شخصی که تمرین مدیتیشن می کند، بعد از مدتی تغییر می کند، بطوری که تمامی افرادی که آن شخص را می شناسند تعجب می کنند که مدت کوتاهی چقدر تغییر رفتار، گفتار و کردار نموده است.ما در مجله اینترنتی پارسی وان در مورد خاصیت تمرین مدیتیشن و تمرکز فکر در شخصیت افراد بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

تمرین مدیتیشن

 

خاصیت های تمرین مدیتیشن به قرار زیر است:

۱ – از بین رفتن اخلاق بد در مقابل افراد، مثل: ناسزا گفتن، افکار زشت و پلید در مقابل دیگران، تهمت زدن، دروغ گفتن، مغرور شدن و غیره.

۲ – از بین رفتن هیجانات روحی، ترس، غضب، اضطراب، آشفتگی و غیره.

۳ – از بین رفتن ناامیدی، حس دشمنی با افراد، ناراحتی، بیماری روانی و جسمی، توهم، خیالات و غیره.

۴ – از بین رفتن کند ذهنی، نادانی، جهل، بی عفتی، ضعف حافظه، حواس پرتی، گیجی، فراموشی و غیره.

۵ – در اینجا موضوع را جمع بندی می کنیم. افرادی که تمرین مدیتیشن می کنند به حالت های درونی و بیرونی می رسند که باعث پیشرفت شان در جامعه، و بطور کل در همه جا و پیش همه کس عزیز می شوند.

 

تمرین مدیتیشن

 

افرادی که تمرین مدیتیشن می نمایند بعد از مدتی به خود متکی می شوند و از گوشه گیری و خجالت درمی آیند و بطرف جامعه می روند، از حالت بد دهنی به خوش زبانی، از حالت غرور و خود خواهی به تواضع و فروتنی، از حالت تنبلی و ناامیدی به امیدواری و شادابی و انجام دادن کار مثبت برای جامعه، از حالت نادانی و جهل ضعف حافظه و حواس پرتی و فراموشی به حافظهٔ قوی و دانایی و باهوشی، از حالت بدبینی و نفرت و کینه و خشم و حسادت نسبت به مردم کاملاً خوش بینی و ملایمت را پیشه کرده و کمک کردن و با مردم بودن را دوست می دارند.

 

اگر تمرین مدیتیشن شما قوی تر شود به حالتی می رسید که گفتارتان، گفتار خداوند است و اعمالتان، اعمال یک فرد با ایمان است

 

همه چیز، حتی گیاهان را بصورت موجوداتی که شعور داشته باشند می بینید و همه کس و همه چیز را دوست دارید و به همه چیز عشق می ورزید زیرا شکل ظاهری آنها را نمی بینید. بلکه هاله های نورانی اطراف هر چیزی را که با خود گرما، دوستی، هستی و مهر و محبت به همراه دارد می بینید.

دنیا برایتان نورانی است و همه چیز را بصورت نور می بینید، جهل و نادانی از بین می رود، اطرافتان را سپری از هاله های نورانی فرا می گیرد که حتی بزرگترین ارتش ها هم نمی توانند این سپر را از بین ببرند.

 

تمرین مدیتیشن

 

با داشتن هاله های نورانی اطراف بدن (البته بستگی به شخص و قدرت های روحی شخصی دارد که این هاله ها از پنج میلیمتر الی چهارده متر اطراف بدن را تحت پوشش قرار می دهند). همهٔ افرادی که اطراف شما هستند احساس امنیت، شادی، نشاط و قدرت می کنند.

در بین افراد جامعه، خانواده، دوستان و آشنایان مورد احترام خاصی قرار می گیرید، چهره شما را نور فرا می گیرد، اعمال، رفتار و گفتارتان الهی می شود. حتی گیاهان و حیوانات با شما صحبت می کنند. (درختان و گیاهان، مورچگان و حیوانات و غیره).

در این حالت حتی در فکرتان، افکار مثبت دارید و به کسی و چیزی فکر بد نمی کنید. در این حالت است که شما به مقصود اصلی خود یعنی متصل شدن به انرژی کیهانی رسیده و نور الهی را پیدا کرده اید (قطره ای که به دریا و اقیانوس می پیوندد).

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

علائم عقرب زدگی

علائم عقرب زدگی چیست و چگونه میتوان آن را درمان کرد

علائم عقرب زدگی میتوان سوزش ،خارش،احساس تهوع،سرگیجه ،تنگی نفس ،و….را نام برد که اگر عقرب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *