خانه » کامپیوتر و اینترنت » شاتل متعالی‌ترین سازمان IT کشور شد

شاتل متعالی‌ترین سازمان IT کشور شد

در جشنواره ای که هر ساله به منظور ارزیابی و اعطای جایزه تعالی سازمانی (EFQM) در ایران، توسط موسسه مطالعات و بهره وری منابع انسانی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار می شود، شاتل توانست جایزه تعالی سازمانی (EFQM) را دریافت کند. شاتل در حالی جایزه تقدیر سه ستاره ی تعالی سازمانی (EFQM) را از موسسه مطالعات و بهره وری منابع انسانی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران دریافت کرد که در سال گذشته نیز توانسته بود تقدیرنامه دو ستاره را دریافت کند. گفتنی است، شرکت آریا رسانه تدبیر (شاتل) تنها شرکت فعال در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور بوده که تاکنون موفق به دریافت چنین سطحی از تعالی سازمانی شده است.  در کل ایران نیز از میان ده ها هزار سازمان و صنعت مختلف، کم تر از سی سازمان از دیدگاه تعالی سازمانی، دارای این رتبه شناخته شده اند.

براساس این گزارش، جشنواره( EFQM) که هرساله به منظور ارزیابی و اعطای جایزه تعالی سازمانی (EFQM) در کشور برگزار می شود، این امکان را فراهم کرده تا بسیاری از سازمان های ایرانی با مدل تعالی سازمانی آشنا شده و از آن به عنوان ابزاری برای اعمال روش های نوین مدیریتی در سازمان خود استفاده کنند.

 شایان ذکر است حضور سازمان ها در فرآیند جایزه تعالی سازمانی نشان گر این است که سازمان های برتر ایرانی قصد دارند تا خود را با دیگر سازمان ها مقایسه کنند تا به این ترتیب گام های بلندتری را در مسیر تعالی برداشته و ضمن افزایش توان رقابتی، بر پایداری سازمان خود افزوده و در تحقق اهداف سازمانی به موفقیت های بیشتری دست یابند.

 بر همین اساس ، شرکت شاتل نیز همانند سایر سازمان های برتر ایرانی، دستاوردهای خود را در استقرار سیستم های نوین مدیریتی، در چارچوب مدل تعالی سازمانی به اجرا گذاشت و توانست پس از دریافت تقدیرنامه دو ستاره در سال ۹۰، در سال جاری نیز جایزه تعالی را در قالب “تقدیرنامه سه ستاره” برای بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات کسب کند.

 در این مراسم، تندیس جایزه و لوح تقدیر سه ستاره تعالی سازمانی توسط احمد نخجوانی، مدیر عامل شاتل دریافت شد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.