خانه » آرایش و زیبایی » طرز استفاده ماسک سیاه صورت برای لایه برداری

طرز استفاده ماسک سیاه صورت برای لایه برداری

طرز استفاده ماسک سیاه صورت موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. ماسک سیاه خاصیت لایه برداری دارد و یکی از ویژگیهایش این است که میتواند جوش های سر سیاه بینی را از بین ببرد.بلک ماسک به منافذ پوست نفوذ كرده و نقاط سیاه موجود در پوست را به سمت سطح پوست می کشاند. درخشش پوست، افزایش حالت ارتجاعی پوست، رنگ پوست، سفت شدن پوست، بستن منافذ باز پوست، رفع جوش های زیر پوستی و اکسیژن رسانی به پوست از دیگر ویژگیهای ماسک زغال یا همان ماسک سیاه است.

در این قسمت طرز استفاده ماسک سیاه صورت را به شما آموزش می دهیم.

طرز استفاده ماسک سیاه صورت

طرز استفاده ماسک سیاه صورت

چرا از  ماسک سیاه صورت  black mask استفاده کنیم؟

1- تشکیل شده از پلی فنولر، مولیبدن، کلسیم، پتاسبم و ویتامین های محلول در آب

2- در نیم ساعت اثر می کند.

3- اقتصادی بودن و راحتی استفاده و صرفه جویی در زمان

طرز استفاده ماسک سیاه صورت

مرحله اول : شست و شوی صورت

برای استفاده از ماسک سیاه صورت باید اول از همه صورتتان را خوب بشویید. برای اینکار باید از آب گرم و مایه شوینده صورت استفاده کنید تا آلودگی ها از پوست تان پاک شود. بعد از آن نباید هیچ چیز حتی کرم مرطوب کننده به صورت بزنید.

اختیاری :

1- اگر دوست داشتید میتوانید در این قسمت قبل از زدن بلک ماسک از لایه بردار استفاده کنید. این کار باعث حذف سلول های مرده و جذب بهتر ماسک می شود. حتی می توانید با  مقدار کمی قهوه و شکر پوست صورت تان را بشویید تا لایه برداری شود. بعد صورت را با آب ولرم بشویید.

2- همچنین میتوانید صورت تان را روی بخار آب گرفته یا زیر دوش داغ بروید تا منافذ پوست تان باز شود. با این کار ماسک لایه بردار بهتر پاسخ می دهد.

طرز استفاده ماسک سیاه صورت

مرحله دوم : مالیدن ماسک سیاه به صورت

بعد از اینکه پوست تان خشک شد میتوانید ماسک را به پوست بزنید. برای مالیدن ماسک سیاه روی پوست باید از قلم مو یا از انگشتان کاملا تمیز استفاده کنید. یادتان باشد ماسک نباید به اطراف چشم و دور لب مالیده شود. اگر دوست داشتید میتوانید ماسک را به گردن تان هم بزنید.

باید صبر کنید تا ماسک کاملا خشک شود. اگر کمی نم دار باشد و آن را بکنید فایده ندارد. هر چه ضخامت ماسک بیشتر باشد دیر تر خشک می شود. اگر دوست داشتید تا ماسک خشک می شود روی چشم تان سیب زمینی یا خیار بگذارید.

بلک ماسک ماسک زغال

مرحله سوم : کندم ماسک از روی صورت

وقتی مطمین شدید ماسک کاملا خشک شد باید آن را آرام آرام از روی پوست تان بکنید.

پس از آن با آب گرم و یک لیف حمام به آرامی صورت خود را بشویید.

بعد از آن میتوانید به پوست تان مرطوب کننده یا روغن گیاهی بزنید.

طرز استفاده ماسک سیاه صورت

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان درباره طرز استفاده ماسک سیاه صورت تقدیم تان کردیم بهره کافی را برده باشید. پیشنهاد می کنیم حتما در منزل از این ماسک برای زیبایی پوست استفاده کنید. اگر پوست خیلی حساسی دارید مقداری از آن را به بخش از پوس بزنید. اگر دیدید عارضه ای نداشت آن را به همه پوست تان بمالید.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.