خانه » اخبار روز » مراسم بزرگداشت میرزا تقی‌خان امیرکبیر برگزار می شود

مراسم بزرگداشت میرزا تقی‌خان امیرکبیر برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری مهر، بیستم دی ماه سالروز شهادت بزرگمردی است که جان خویش را در راه ایران بزرگ و استقلال کشور، مبارزه با نفوذ بیگانگان، عدالت گستری و روشنگری فدا کرد. میرزا تقی خان امیرکبیر مظهر تقوا و تدین، آگاهی و آزادی، ایثار و جوانمردی، درایت و دانایی و مدیریت انسانی و اخلاقی در تاریخ این مرز و بوم است.

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در نظر دارد به مناسبت یکصدوشصت ویکمین سالروز شهادت میرزا تقی خان امیرکبیر، صدراعظم معروف عصر ناصری و موسس مدرسه دارالفنون که در طول حیات خود خدمات شایانی به این سرزمین کرد و به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی: «یکی از نام های دارای افتخار در تاریخ ما، به همان اندازه ای که واقعیت دارد امیرکبیر است.» مراسم بزرگداشتی را برگزار کند.

این مراسم عصر چهارشنبه 20 دی ماه  ساعت 15 با حضور دکتر احمدی نژاد، رئیس جمهور؛ دکتر ملک زاده، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ دکتر ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و قائم مقام امور بین الملل رئیس سازمان میراث فرهنگی؛ مقامات بلندپایه کشوری و شماری از فرهیختگان، اندیشمندان، استادان و دوستداران علم و دانش در تالار وحدت واقع در خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار برگزار می شود.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.