خانه » کامپیوتر و اینترنت » اعتبار سایت های اینترنتی و پنچ مورد از راههای اطلاع از آن

اعتبار سایت های اینترنتی و پنچ مورد از راههای اطلاع از آن

شاید برای شما هم قضیه پی بردن به عدم اعتبار سایت اینترنتی پیش آمده باشد و ببینید که یک سایت به درستی فعالیت نمی کند. بنابرین شما اعتمادتان را به سایت های دیگر از دست می دهید. پس از آن هر گاه به اینترنت وارد می شوید و دنبال اجناس یا خدمات خاصی هستید ، احساسی منفی خواهید داشت. در این مطلب از مجله پارسی وان به این مسئله می پردازیم .

اعتبار سایت ها و راه های اطلاع از معتبر بودن آنها

اطمینان از اعتبار سایت های اینترنتی

کلیه فروشگاه ها و سایتهای اینترنتی باید آگاه باشند که کوچکترین اشتباه از طرف آنها ، اعتبار کلیه کسب و کارهای اینترنتی را به خطر می اندازد.

امروزه نیازهای انسان ها ، باعث استفاده فراوان آنها از اینترنت و سایت های اینترنتی شده است. اما برخی از انسان ها به علت ضربه هایی که از سایت های نامعتبر خورده اند، نمی توانند به هر سایتی مطمئن باشند. هنگامی که نیاز به خدمات و اجناسی باشد که احتیاج به پرداخت هزینه دارد ، یا هنگامی که به اطلاعات مهمی نیاز دارند و می خواهند به اعتبار سایت مطمئن باشند ، راهش را نمی دانند. بنابرین نیاز به دانستن اطلاعاتی است که اعتماد از دست رفته ما را به سایت های اینترنتی ، جلب کند. به همین دلیل به 5 موردی که می تواند در این قضیه تاثیر گذار باشد اشاره می کنیم.

اطمینان از اعتبار سایت های اینترنتی

تاثیرکیفیت و زیبایی در اعتبار سایت وجلب اعتماد

اولین چیزی که در یک سایت اینترنتی جلب توجه می کند ، ظاهر آن سایت است. عکس های بی کیفیت ، استفاده از رنگ های نامناسب و… می تواند یکی از موارد نشان دهنده عدم اعتبار یک سایت اینترنتی باشد.

 

تاثیر خطاها و جملات نامفهوم در اعتبار سایت

مشاهده پیغام خطا هنگام ورود به سایت ،مشاهده جملات نامفهوم فارسی و انگلیسی و … نشان دهنده عدم اعتبار سایت است . زیرا اگر صاحب سایت به اعتبار سایت خود اهمیتی قائل باشد ، نمیگذارد این ایرادات باقی بماند و آنها را سریع برطرف می کند.

 

تاثیر پویا بودن سایت اینترنتی بر اعتبار آن

اگر سایتی پویا یا فعال باشد بصورت منطم محتوا تولید خواهد کرد و نمی گذارد از انقضای آخرین مطلبش ، بیش یک هفته بگذرد . در یک سایت فعال ، نظرات کاربران در بسیاری از نقاط سایت قابل مشاهده است و معمولا در سایت های فعال عکس مدیر و کاربران آن قابل مشاهده می باشد.

 

نقش قسمت تماس با ما در اعتبار سایت ها

هنگام خرید از یک سایت اینترنتی ، آدرس و شماره تلفن را چک کنید و قبل از خرید با فروشنده هماهنگ کنید . صاحبان برخی از سایت ها دارای اعتبار فراوانی هستند و شما به آنها اطمینان کامل دارید که اگر تنها از فرم اینترنتی در صفحه تماس با ما استفاده می کنند ، پاسخ دهنده خواهند بود.

نقش قسمت تماس با ما در اعتبار سایت ها

اعتبار سایت هایی که شبکه های اجتماعی دارند

سایت هایی که شبکه های اجتماعی پویا دارند، در جلب اعتماد مشتریان موفق تر هستند. در این مورد شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام محبوب تر هستند.

در این مقاله به نکاتی برای کسب اعتماد شما به سایتهای اینترنتی و اعتبار سایت ها اشاره کردیم ، اما یک نکته مهم دیگر این است که همیشه برای خرید های اینترنتی یک کارت جداگانه در نظر بگیرید و در آن مبلغ زیادی قرار ندهید. این مورد به شما کمک می کند که در صورت بروز هرگونه مشکل در مورد اعتبار سایت و یا هک شدن اطلاعات کارت مذکور دچار خسارات مالی زیادی نشوید.

 

منبع: https://www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *