خانه » کامپیوتر و اینترنت » برترین بازی های خاطره انگیز و دوستداشتنی ازگذشته تاکنون1

برترین بازی های خاطره انگیز و دوستداشتنی ازگذشته تاکنون1

همه ما از گذشته خاطرات زیادی با بازی های گوناگون و کنسول های خانگی مختلف داریم. امروز قصد داریم در مجله بزرگ پارسی وان برخی از این بازی های خاطره انگیز و مهیج را برای خواننده گان این مجله بر شماریم و به خاطرات شیرین گذشته بازگردیم.

برترین بازی های خاطره انگیز و دوستداشتنی ازگذشته تاکنون1

بازی های خاطره انگیز

همیشه اینکه چه بازی بازی بروزی موجود بوده و چه بازی ، در چه تاریخی عرضه می شد تا ما آن را از بازار تهیه کنیم. هیجان خرید آن بازی تا داستان نصب آن روی سیستم خانگی خود ، و اینکه آیا این بازی اجرا خواهد شد یا خیر ،استرس بازی ، حتی بازی در شب های امتحان که لذت خودش را داشت یا بازی کردن تا پاسی از شب که ما را بیدار نگه می داشت …

بازی های خاطره انگیز

نیمه جان 2 Half-Life 2 از سری بازی های خاطره انگیز

در زمان خود تک بود. بازی اول شخصی که تمام عناصری را که فکر می کنید در خود جای داد و یک ماجرای کامل را رقم می زند. از اکشن و تیر اندازی بگیرید تا حل معما، گشت و گذار آزادانه و حتی کشتن زامبی …

شما در نقش گوردون فریمن یک فیزیکدان برجسته و کار بلد هستید شخصی که در نیمه جان 1 دست به مقابله با موجودات بیگانه زد.فریمن از خوابی 10 ساله بر می خیزد و شهر 17 را در دست چنکال یک دیکتاتور می بیند. جایی که موجودات بیگانه و یک انسان کنترل شهر را در دست گرفتند و مردم چاره ای جز اطاعت ندارند اما با شنیدن بازگشت فریمن مردم جان تازه ای می گیرند.

بازی از شهر 17 آغاز می شود بعد از مبارزه با نیروهای امنیتی وارد شهر زامبی ها می شوید.این بازی چنان شوری ایجاد کرد که بعد از گذشت 10 سال بازی بازها Valve گله دارند که چرا بازی کانتر استراک و پورتال را کنار نمی گذارد و نسخه دیگری از شاهکار بازی نیمه جان عرضه نمی کند!…

سایه کلوسوس Shadow of the Colossus

شما در نقش یک جنگجو وارد دنیایی می شوید که هیچ جانور زنده ای در آن جای ندارد.در همراهی شما دختری رو به مرگ است …

به شما وظیفه کشتن 16 موجو مرموز و نفرین شده واگذار شده تا بتوانید به نیروی موجود در این سرزمین برای زندگی دست یابید

تنها همراه شما شمشیر ، تیرو کمان و اسبتان خواهد بود…

چرخ دنده های جنگ Gears of War

مارکو شخصیت اصلی بازی به دلیل نافرمانی به زندان افتاده است. این بازی نبردی بین انسان و موجوداتی به نام لوکاست ها است.

موتور بازی سازی این بازی موتور unreal است به لطف داستان خوب و جذابیت همچنین کیفیت و هیجان و ضد وخورد بالا در این بازی ناشرین 4 نسخه از این بازی را منتشر کردند. این بازی الهام بخش بسیاری از بازی ها گشت.

چرخ دنده های جنگ Gears of War

پرتال Portal

این بازی در سال 2008 توسط کمپانی Valve منتشر شد.این بازی از یک پروژه دانشجویی آغاز شد.داستان بازی در مورد یک آزمایشگاه زیر زمینی است که شما تنها نمونه آن هستید.یک انسان که در میان رباتهای کم عقل گیر افتاده و نیاز به کمک دارد.تنها سلاح شما یک اسلحه مخصوص است که بر روی دیوار ها درگاه ایجاد میکند….

باران رادیو اکتیو3 Fallqut3

ترکیبی از یک اکشن پر زدوخورد در دنیایی رو به نابودی…

شما در نقش یک کودک وارد بازی می شوید.کودکی که برای نجات از رادیو اکتیو و تشعشعات آن به همراه چندی دیگر در زیر زمین زندگی می کند.زمان می گذر و کاراکتر اصلی بازی بزرگ می شود ناگهان پدرش گم می شود و شما متوجه می شوید او از تونل بیرون رفته است.پس ماموریت شما آغاز می شود به دنبال تنها عضو خانواده خود بگردید….

سرزمین های ناشناخته 2 Uncharted2

سری بازی های خاطره انگیز و پر زدو خورد آنچارتد که همه را مجذوب می کند. ناتان برای یافتن گنجینه های قدیمی در مقبره ها سفر می کند.گرافیک بالا و اکشن پر زدو خورد، داستان قوی از ویژه گی های این بازی است. حل معما عبور از شهرهای متروکه و روستاها، عبور از جنگل و… جذابیت های محیطی خاصی به بازی داده است.

رستگاری مرده سرخ Red Dead Redeption

یک اثر فوق العاده دیگر از شرکت راک استار خالق بازی های معروف جی تی ای (GTA) که در سال 2011 همه را شگفت زده کرد.یک رقیب برای بازی جی تی ای توسط خوده شرکت سازنده به سبک جهان باز اما در دوران وسترن، بازی که در آن نقش یک گاوچران را بر عهده دارید.شما در نقش جان بازی را آغاز خواهید کرد.او یک خلافکار بازنشسته است و اکنون سلامتی خانواده اش را با تحویل دادن دوستان سابقش معامله کرده است.

الدراسکورولز 5 : اسکایریم

یک بازی فوق العاده در سبک نقش آفرینی است. شما می توانید تمام ابزار ها را جابجا کنید.اشیا و مردگان خواص فیزیک دارند و تا مدتها در طول بازی در جای خود هستند حتی می توانید اجساد را در بازی جابجا کنید و یا کوهی از سلاح و ابزار برای خود ایجاد کنید.

داستان بازی در مورد یک مجرم زندانی است که ورودش به شهر مصادف می شود با بازگشت اژدها ، موجودات غول پیکر ، هابیت ها ، هیولاهای مخفوف و…

سفر Journey از سری بازی های خاطره انگیز

این بازی یک اثر هنری و یک ماجرای خاص است.نه زدو خورد نه اکشنی نه موجودات عجیب و ترسناک ، هیچکدام را مشاهده نمی کنید.نه نوار سلامت نه اسلحه و نه امتیاز هیچکدام را مشاهده نمی کنید.شما کنترل یک شخصیت مرموز و شنل پوش را بر عهده دارید و هدف شما حرکت به سوی کوهی در دور دست است.

این بازی یک اثر هنری فوق العاده است که احساسات شما را به وجد می آورد نه هیجانات حتما” این بازی خاص را امتحان کنید و از آن لذت ببرید سبکی خاص و خارق العاده در دنیای بازی های کامپیوتر و کنسول های خانگی.

سفر Journey از سری بازی های خاطره انگیز

آخرین باز مانده The Last Of Us

شاهکاری دیگر از سازندگان uncharted. داستان در سال 2033 اتفاق می افتد.زامبی ها در شهر می چرخند و دشمنان و راه زنان مناطق امن و پناهگاه ها را اشتغال کردند.دنیا به ویرانه تبدیل شده است.شما در نقش جول وظیفه دارید همراه خود ، دختر به نام الی را از آمریکا خارج کنید.

این بازی را از دست ندهید زیرا تمام متن ها و گفته ها قاصر از بیان احساسات و درک و انتقال روند و مفاهیم این بازی خواهد بود.یک شاهکار بی نظیر که ارزش بارها بازی کردن را دارد.

اتومبیل دزدی بزرگ GTA از سری بازی های خاطره انگیز

 سری بازی های خاطره انگیز جی تی ای را همه به خوبی می شناسیم . محبوبیت این بازی از آنجا آغاز شد که شما را قادر می ساخت مانند دنیای واقعی در تمام شهر مشغول گشت و گذار شوید که این سبک بازی در زمان خود غوقایی به پا کرده بود.شما قادر بودید ماموریت های مختلفی انجام دهید.راننده امبولانس شوید. راننده تاکسی شوید ، پلیس شوید و کلی پول به دست بیاورید. قمار کنید.به باندهای خلافکار ملحق شوید و..

راک استار هر چند سال یکبار نسخه جدیدی از GTA عرضه می کند که هر بار کیفیتی ورای بازی قبلی داردو بازی باز را به وجد می آورد جدیدا” خبرهایی از انتشار نسخه بعدی رسیده که هنوز به شکل رسمی توسط راک استار تایید نشده است.

اتومبیل دزدی بزرگ GTA از سری بازی های خاطره انگیز

مکس پین Max Payne

و اما سری بازی های خاطره انگیز مکس پین که یک بازی دیگر از راک استار اما اینبار خبری از جهان باز نیست.مکس پین اولین بازی بود که آهسته کردن بازی را اضافه کرد.این امر را در کنار یک داستان ناب و اکشن زیاد پر از اجساد و یک روند با آب و تا قرار داد تا یک شاهکار خلق کند.در مکس پین 2 حس محیط بخوبی به بازیکن القا می شد و بازی باز هر لحظه ترس مرگ و کشته شدن را داشت و هیجان زیادی را در خود حس می کرد.

مکس پین Max Payne

اما مکس پین 3 در روند نصب دچار یک فاجعه بزرگ بود اکثر بازی باز ها دچار یک مشکل بودند روند نصب طولانی و عدم اجرای بازی ، یک فاجعه هولناک برای یک بازی محبوب تکرار شد.

 

ادامه دارد…

 

 

منبع : https://www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *