خانه » کامپیوتر و اینترنت » نظارت والدین بر فرزندان با بهره‌گیری از روش‌های نوین

نظارت والدین بر فرزندان با بهره‌گیری از روش‌های نوین

جهان با توسعه محصولات و ابزارهای دیجیتال بسیار پیچیده و غیر قابل درک شده است. شاید گسترش فضای ارتباطات و دیجیتال به سود بشر بوده باشد، اما کم نیستند کسانی که سعی دارند تا از این ابزار‌ها به روش‌های غیر معمول استفاده نمایند. جاسوسان سایبری که از همین فضای ارتباطات و اینترنت در سراسر جهان استفاده کرده و کلاهبرداری‌های بسیاری را به انجام می‌رسانند. اینبار قصد داریم تا خبری را که مبنی بر نظارت والدین بر فرزندان از طریق ساعت‌های هوشمند می باشد برایتان شرح دهیم.

نظارت والدین بر فرزندان با استفاده از ساعت هوشمند

در جوامع امروزی دیگر نمی‌توان جلوی پیشرفت تکنولوژی را گرفت و همانطور که تمامی شما مستحضر هستید، حتی کودکان نیز دارای گوشی‌های هوشمند بوده و به راحتی می‌توانند با سراسر جهان ارتباط برقرار کرده و اطلاعات زیادی را نیز به دست آورند.

نظارت والدین بر فرزندان

شفاف‌سازی فضای مجازی برای فرزندان

علاقه‌مندان به مجله اینترنتی پارسی وان نظارت والدین بر فرزندان بسیار مهم است، باید مسائل مختلفی را برای فرزندانشان تبیین کنند و همچنین خوبی و بدی این فضای گسترش یافته را برای آنها شرح دهند، زیرا تنها راه دفاع از فرزندانشان در برابر چنین فضاهایی شفاف‌سازی است. باید دانسته باشید که این نوع کنترل‌ها باید حد و حدود خاصی داشته باشد و نباید دیگر شرایط افراط و تفریط نیز حاکم گردد.

مخالفت آلمان با ساعت‌های هوشمند

نظارت والدین بر فرزندان

خبری که به تازگی منتشر شده و واکنش مقامات کشور آلمان را نیز برانگیخته است، نظارت والدین بر فرزندانشان، حتی بر سر کلاس های مدرسه است، والدین با اهدای یک ساعت هوشمند که قادر است تا مکالمات را برای طرفین ارسال نماید، فرزندانشان را در هر مکانی از جمله مدارس مورد کنترل قرار می‌دهند. مقامات کشور آلمان اینکار والدین را نپسندیدند و بیان داشته‌اند که با انجام این کار حریم کلاس‌ها شکسته خواهد شد و به مدیران مدارس دستور داده‌اند تا این ساعت‌ها را کشف کرده و تحویل دهند. به همین دلیل است که در ابتدا گفتیم این جهان با تکنولوژی بسیار پیچیده شده و چه بسا کارهایی که در آینده صورت خواهد گرفت. نظر شما چیست؟ شما چه راهکارهایی را پیشنهاد می‌کنید؟

منبع: https://www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.