خانه » سبک زندگی و خانه داری » چگونه جذاب باشیم برای پسران و دختران

چگونه جذاب باشیم برای پسران و دختران

چگونه جذاب باشیم ؟ این سوالی است که خیلی از ما از خود می پرسیم. همه دوست داریم چه در مقابل هم جنس خود و چه در مقابل جنس مخالف حتی همسر خود جذاب باشیم. اما نمی دانیم روشهایی رسیدن به این هدف چیست؟ نوع لباس پوشیدن، رفتار و حرف زدن همگی بر جذاب بودن ما تاثیر خواهد گذاشت. در این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان درباره راههای اینکه چگونه جذاب باشیم اطلاعاتی را تقدیم می کنیم.

 

چگونه جذاب باشیم

چگونه جذاب باشیم ؟

در این قسمت روشهای جذاب بودن را با هم مطالعه می کنیم. سعی کنید مدام این روشها را برای چند ماه تکرار کنید. کم کم به آنها عادت می کنید و نیازی به چک کردن ندارید.

 

با انضباط چگونه جذاب باشیم ؟

نظم و انضباط ( نه وسواس بودن ) بر جذابیت شما تاثیر مستقیم دارد. هدفدار بودن، داشتن یک برنامه ریزی مناسب برای زندگی، وقت شناسی، شلخته نبودن در پوشیدن لباس و چیدمان خانه همگی در محبوبیت شما تاثیر دارد. پس سعی کنید شخص منظمی باشید و بی نظمی را از زندگی خود حذف کنید.

 

با تعریف از دیگران چگونه جذاب باشیم ؟

سعی کنید از دیگران تعریف کنید تا جذاب تر به نظر برسید. البته نباید تعریف الکی کنید یا چاپلوس شوید. مثلا از لباس پوشیدن، طرز حرف زدن، اخلاق، موفقیت ها و … تعریف کنید. این کار باعث جذاب شدن شما در نگاه فرد مورد نظر می شود. حتی بهتر است در حین اینکار با لبخند در چشمان او نگاه کنید.

 

با تبادل اطلاعات چگونه جذاب باشیم ؟

شما میتوانید با مشورت و بحث کردن در مواردی که در آن تخصص دارید یا هر دو به آن علاقه دارید جذاب تر به نظر برسید.  آموخته‌های خود را به دیگران یاد دهید. این کار نوعی محبت به دیگران است و همچنین حرف زدن رابطه را صمیمی تر می کند.

چگونه جذاب باشیم

با لباس مناسب چگونه جذاب باشیم ؟

نوع لباس پوشیدن ، مرتب بودن و رنگ آن در جذابیت شما تاثیر بسیاری دارد. مردم از روی ظاهرتان در مورد شما قضاوت می‌کنند. لباس را متناسب با موقعیت و مکان انتخاب کنید. برخی جاها باید لباس رسمی بپوشید و برخی جاها اسپرت. یا مثلا جاهایی شما میتوانید لباس تیره بپوشید اما خیلی جاها هم لباس روشن بهتر است. لباس های شیک انتخاب کنید. یادتان باشد شیک بودن با گران بودن اصلا رابطه ای ندارد. همچنین دلیلی ندارد هر مکانی یک لباس بپوشید. سعی کنید کم بخرید ولی شیک بخرید. لباس های تان هم همیشه باید تمیز و اتوکشیده باشد.

 

با خوش قولی چگونه جذاب باشیم ؟

این را بدانید که کسانیکه بدقول هستند اصلا دوست داشتنی نیستند و حوصله همه را به سر می برند. سعی کنید همیشه خوش قول باشید تا دیگران از شما راضی باشند و با این کار دوست داشتنی تر به نظر برسید. وقتی بدقولی می کنید جز ناراحت کردن و عصبانی شدن فرد مقابل کار دیگری نکرده اید و کم کم مهرتان از دلش بیرون خواهد رفت.

 

با احترام گذاشتن چگونه جذاب باشیم ؟

یکی از روشهای جذاب شدن احترام گذاشتن به طرف مقابل در هر سن و جایگاهی است. حتی به کسانیکه از آنها متنفرید یا از اخلاقشان متنفرید احترام بگذارید. در رفتار با آنها بی ادبی نکنید و از کلمات بدی استفاده نکنید. این کار جذابیت شما را در نگاه طرف مقابل و اطرافیان آن جمع بیشتر می کند.

چگونه جذاب باشیم

با لبخند زدن چگونه جذاب باشیم ؟

لبخند زدن یکی از راههای جذابیت و دوست داشتنی شدن است. لازم نیست خنده هایی با صدای بلند داشته باشید. همین که یک خنده ملیح با دهان بسته یا نیمه بسته روی صورتتان باشد کافیست. لبخند قابل سرایت است. حتما متوجه شده اید که اکثرا زمانی که یک رهگذر به شما لبخند می‌زند، شما نیز با لبخند به او پاسخ می‌دهید. دیدن چهره‌های بشاش و شادمان امید به زندگی را افزایش داده و موجب شادی و آرامش شخص می شود. در نتیجه جذابیت شما هم افزایش خواهد یافت.

 

با شمرده حرف زدن چگونه جذاب باشیم ؟

کسانیکه تند تند حرف می زنند یا اینکه صدایشان واضح و رسا نیست جذابیت خاصی ندارند و همه دوست دارند سریع تر حرف آنها تمام شود. زیرلبی صحبت کردن یا رو برگرداندن از افراد هنگام صحبت کردن حس بدی را به انها منتقل می کند. سعی کنید هنگام حرف زدن شمرده، با صدایی متوسط و چشم در چشم حرف بزنید تا ارتباط بهتری بین شما برقرار شود.

 

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان درباره رازهای جذابیت و اینکه چگونه جذاب باشیم تقدیم تان کردیم بهره کافی را برده باشید. اگر شما پیشنهاد دیگری در این زمینه دارید لطفا در بخش نظرات بیان کنید تا دیگران از آن استفاده کنند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

تاثیرات و استفاده از 6 نوع رنگ در آشپزخانه

تاثیرات و استفاده از 6 نوع رنگ در آشپزخانه

امروزه اهل خانه بیشتر وقت خود را در آشپزخانه می‌ گذرانند و در حال حاضر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *