خانه » سبک زندگی و خانه داری » انواع پارچه مبل استیل و راحتی جدید

انواع پارچه مبل استیل و راحتی جدید

انواع پارچه مبل موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. خیلی از ما قصد داریم مبل جدید بخریم یا پارچه مبل قدیمی مان را عوض کنیم. اما نمی دانیم چه پارچه ای را برای مبل انتخاب کنیم. رومبلی ها در زیبایی و کیفیت مبل تاثیر گذار هستند و برای همین ما باید در انتخاب آن دقت کنیم. به عنوان مثال یکی از انواع پارچه مبل پارچه چرم است و امتیاز آن اینست که هر لکی را میتوان با یک دستمال نم دار از روی آن تمیز کرد.

انواع پارچه مبل

انواع پارچه مبل

انواع پارچه رومبلی را در این بخش به شما معرفی می کنیم تا انتخاب بهتری برای انتخاب پارچه مبل تان داشته باشید و با توجه به خصوصیات آن پارچه ای که بهتر است را خریداری کنید.

انواع پارچه مبل

پارچه چرم یکی از انواع پارچه مبل

پارچه چرم یکی از انواع پارچه مبل است که در کنار زیبایی و شیک بودن با استفاده از آن می توانید به فضای مورد نظر را رسمی و مدرن کنید. پارچه چرم در انواع صندلی اپن آشپزخانه و مبل های راحتی و … استفاده می شود. یکی از مزایای پارچه چرم اینست که آب و هوا به داخل بافت پارچه نفوذ نمی کند. خب وقتی آب یا شربتی روی آن بریزد در چند ثانیه با یک دستمال خشک تمیز می شود. ولی خب یکی از معایب آن هم اینست که در فصول گرم سال با نشستن برای روی مبل چرم بخاطر عرق کردن احساس چسبندگی می کنید. همچنین اگه وسیله نوک تیز به آن بخورد ممکن است خطش روی آن افتاده و برای همیشه بماند.

انواع پارچه مبل

پارچه مخمل یکی از انواع پارچه مبل

پارچه های مخمل یکی دیگر از انواع پارچه مبل است که در نوع بافت و رنگ های متنوع وجود دارد. پارچه مخمل نانو یکی از انواع پارچه مخمل است که نسبت به بقیه مخمل ها بسیار دیرتر کثیف می شود حتی اگر رنگ آن روشن باشد. دوام این پارچه ها هم خوب است و تنوع رنگی شان عالیست. ولی خب تمیز کردن رنگ های روشن آن کمی مشکل است.

انواع پارچه رومبلی

پارچه ساتن یکی از انواع پارچه مبل

پارچه ی ساتن یکی دیگر از انواع پارچه مبل است که براق بوده و از آن برای تهیه رومبلی استفاده می شود. ساتن پارچه ای زیبا است با تنوع رنگی بالا که بهتراست برای دوخت لباس استفاده شود تا رومبلی. یکی از معایب پارچه ساتن آنست که سطح این پارچه ها بسیار لغزنده است و باعث می شوند تا شما هنگام نشستن روی آن ها احساس راحتی نکنید. لکه های روی ساتن هم خیلی راحت پاک نمی شود.

انواع پارچه رومبلی

گلیم و جاجیم یکی از انواع پارچه مبل

استفاده از گلیم و جاجیم ها یکی از انواع پارچه های سنتی است که طرحی سنتی به منزل می دهد. بافت نسبتا ضخیم و رنگ هایی پخته مانند انواع طیف های رنگ قرمز و رنگ نارنجی دارند. این نوع پارچه ها حس اصالت را در دکوراسیون داخلی خانه پر می کنند اما باید در نظر بگیرید هزینه ای که برای استفاده از گلیم ها به عنوان رومبلی می دهید گران است. همچنین این پارچه ها دوام خیلی خوبی دارند، اما اگر بر حسب اتفاق آسیب ببینند هزینه شان گران است.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

آموزش دستبند با نخ کاموا

آموزش 2 دستبند با نخ کاموا و مهره بصورت تصویری

اگر شما جزو آن دسته از دختر خانم هایی هستید که عاشق دستبند اند و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *