خانه » فناوری های نوین » دو اختراع نوین بطری هوشمند آب آشامیدنی و اتو ی هوشمند

دو اختراع نوین بطری هوشمند آب آشامیدنی و اتو ی هوشمند

امروزه با پیشرفت بشر و به وجود آمدن وسایل هوشمند بیشتر کارها آسان تر و سریع تر انجام می گردد. امروز تصمیم گرفتیم که در این پست، دو اختراع جدید و هوشمند بشر که مربوط به آب می‌شود را به شما معرفی کنیم. اولین اختراع بطری هوشمندی که آب رودخانه را تصفیه کرده و تبدیل به آب آشامیدنی می‌کند  و دومین اختراع ، دستگاه هوشمند خانگی است که به صورت هم زمان ۱۲ لباس را در ۳ دقیقه اتو می‌ کشد. در ادامه با مجله ی پارسی وان همراه باشید تا با این دو اختراع هوشمند بیشتر آشنا شوید.

دو اختراع نوین بطری هوشمند آب آشامیدنی و اتوی هوشمند

اختراع بطری هوشمند تصفیه کننده آب

حالا دیگر می توانید های آب های غیر آشامیدنی رودخانه ها را تصفیه کنید و بخورید. کیفیت آبی که می نوشید یکی از مهمترین عوامل در سلامتی شماست. اغلب آبی که به دست ما میرسد به دلایل متفاوتی کیفیتی را که باید داشته باشد ندارد.

اختراع بطری هوشمند تصفیه کننده آب

بطری هوشمند

طبق تحقیقات انجام شده ، یک بطری هوشمندی توسط شرکتی فعال در عرصه فناوری های نوین تولید شده است که شما را قادر می سازد حتی آبی مثل آب رودخانه را قابل خوردن کنید. به این صورت که بطری را تکان می دهید و یا انتهای آن را چندین بار می چرخانید زمانی که دستبند هوشمند سلامت آب را به شما اطلاع دهد، آب قابل آشامیدن است.

در مورد دستبند هوشمند باید بگوییم که در این بطری دستبند هوشمندی وجود دارد که با فناوری بلوتوث کار می کنند و به غیر از نشان دادن وضعیت آب میزان فعالیت روزانه شما و همین طور تعریق بدن تان را اندازه گیری کرده و میزان آب مورد نیاز شما را به شما می گوید. شاید باور نکنید اما حتی زمان مناسب برای نوشیدن آب مورد نیاز شما را یادآوری می‌کند.به غیر از همه این ها به عنوان یک ساعت مچی نیز می توانید از آن استفاده کنید. حتی این بطری برای گوشی های هوشمند هم یک نرم افزار دارد که اطلاعات دقیق تری ارائه می دهد.

اختراع بطری هوشمند تصفیه کننده آب

فیلتر تصفیه کننده بطری هوشمند از سه فیلتر برای تصفیه آب از فلزات سنگین ،باکتری ها و مواد شیمیایی مضر در قالب یک فیلتر کار می کند که بر مبنای چرخش مشغول به کار می شوند. حسگرهایی در انتهای این بطری هوشمند تعبیه شده اند که میزان ذرات محلول ، کربن های عالی فعال ،کدری آب و دمای آب را اندازه گیری می کنند.

اختراع بطری هوشمند تصفیه کننده آب

عرضه اتو هوشمند جدید

برای بسیاری از افراد اتو کردن لباس ها کار بسیار سختی است. دستگاه هوشمند دیگری که ما قصد معرفی آن را داریم و به آب مربوط است ، اتو می باشد که آب یا رطوبت لباس ها را خشک کرده و آن ها را عاری از چروک می کند. دو مخترع انگلیسی دستگاه هوشمندی که همزمان ۱۲ لباس را در مدت زمان سه دقیقه به صورت خودکار اتو می کند، ساخته اند.

عرضه اتو هوشمند جدید

اتو هوشمند ی که همزمان ۱۲ لباس را اتو می کند

« افی »  نام اتوی هوشمندی است که ۱۲ لباس را در مدت زمان سه دقیقه اتو می کنند و اندازه ای مناسب برای نگهداری در منزل دارد. شما می توانید لباس های خود را در داخل آن آویزان کنید و سپس آن را روشن کنیم و لازم نیست که لباس ها را از لحاظ مدل یا جنس لباس تقسیم کنید.

عرضه اتو هوشمند جدید

این دستگاه باعث صرفه جویی ۹۵ درصدی (جهت زمانی که برای اتو صرف می شود) خواهد شد. پس از اینکه لباس ها را در دستگاه آویزان کردید ، درب آن بسته خواهد شد و اهرم های فشار و حرارت روی لباس ها قرار می گیرند تا آن ها را صاف کنند. قیمت این دستگاه چیزی در حدود ۶۹۹ (  تقریبا معادله ۹۱۳ دلار ) خواهد شد که برای این اشخاصی که از اتو کردن متنفر هستند، زیاد نخواهد بود.

منبع : https://www.parsi1.com


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

مشخصات گوشی Galaxy S9

محصول جدید شرکت سامسونگ بالاخره معرفی شد

همانطور که مطلع هستید از مدت‌ها قبل بسیاری از علاقه‌مندان به دنیای گوشی‌های هوشمند منتظر …