خانه » فناوری های نوین » اخبار و رویداد » شرکت اپل و ارائه پیش فروش برنامه توسط توسعه‌دهندگان در App Store

شرکت اپل و ارائه پیش فروش برنامه توسط توسعه‌دهندگان در App Store

یکی از شرکت‌های بزرگی که در سطح جهانی با نوآوری‌های خود در حال تولید محصولات دیجیتال و به خصوص اسمارتفون‌های با کیفیت می‌باشد، شرکت اپل است. این شرکت به دلیل داشتن یک سیستم‌عامل انحصاری به نام i.o.s نیازمند توسعه‌دهندگانی است که برنامه‌های خاص را مطابق با این سیستم ایجاد نمایند. فروشگاه App Store مخصوص این شرکت بوده و شرکت اپل به خوبی خود را از اندروید و سایر سیستم‌عامل‌ها جدا کرده است.

شرکت اپل و بررسی فروشگاه برنامه App Store

دنیا در زمینه تکنولوژی شاهد تغییرات گوناگونی است، هم اکنون رقابت سازمان و شرکت‌های مختلف فعال در این زمینه بسیار پیچیده و گسترده شده و آن‌هایی که ایده‌های خاص دارند، یقینا موفق خواهند شد.

شرکت اپل

بررسی سیاست موفق شرکت‌ها

به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان یکی از شرکت‌هایی که توانست با استفاده از سیاست درست و صد البته پشتکار خود را به جایگاه سومی برترین سازندگان گوشی جهان برساند، شرکت Huawei است و زمانی که وارد این کار شد توانست با ارائه محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب نظرات را به خود جلب نماید و روزبه‌روز با بهتر کردن قطعات و محصولات هم اکنون جایگاه شرکت اپل را نیز قصد دارد تصاحب کند. شرکت اپل با ارائه محصول جدید خود که قابلیت سیستم تشخیص چهره را نیز دارد توانست تا نظرات کاربران زیادی را به خود جلب کند، دقت داشته باشید، با اینکه این سیستم هنوز برای کامل شدن به زمان نیاز دارد اما انجام چنین کاری نشان‌دهنده جرئت و توان بالای ریسک‌پذیری این شرکت است.

پیش فروش برنامه در App Store

شرکت اپل

هم اکنون اخباری منتشر شده که این شرکت به توسعه‌دهندگان معتبر خود اجازه خواهد داد تا بتوانند برنامه‌های در حال ساخت خود را پیش فروش نمایند. این کار بسیار جالب است و شاید به کسانی که سرمایه کافی جهت راه‌اندازی یک پروژه بزرگ را ندارند کمک کند تا بتوانند با پیش فروش برنامه بودجه لازم انجام آن را به دست آورند. اما خریداران نیز باید یقین داشته باشند که این بودجه و پولشان به هدر نرفته و یقینا این شرکت آن را تضمین خواهد کرد، بعد از ساخت، به صورت کاملا خودکار برنامه در کاربری آن‌ها قرار گرفته و به راحتی قابل دانلود می‌باشد.

منبع: https://www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

گلکسی ام 30

ابعاد و طرح نهایی گوشی گلکسی ام 30 افشا شد!

شرکت سامسونگ قصد دارد تا در آینده نزدیک از گوشی گلکسی ام 30 خود رونمایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.