خانه » اخبار روز » افزایش دمای هوا در کل کشور

افزایش دمای هوا در کل کشور

خبرگزاری فارس: مدیر کل پیش بینی سازمان هواشناسی با اعلام اینکه طی امروز و فردا دمای هوا در سطح کشور 6 تا 12 درجه سانتیگراد افزایش می یابد از ورود سامانه پرفشار از نوار شمالی به کشور خبر داد.

عبدالرضا امیدوار شهری اظهار داشت: امروز در استان های سیستان و بلوچستان و مناطق شرقی استان کرمان بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد با شدت کمتر ادامه دارد.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: بارش ها در استان های مزبور به سبب فعال بودن سامانه بارشی که روز پنجشنبه هفته گذشته وارد کشور شده است ادامه خواهد داشت و سبب افزایش حجم آب رودخانه ها و مسیل ها در این مناطق می شود.

وی با بیان اینکه بارش ها طی امروز در مناطق جنوب شرق کشور ادامه می یابد، ابراز داشت: فردا در هیچ یک از نقاط کشور بارش قابل ملاحظه نخواهیم داشت.

امیدوار شهری با اشاره به افزایش قابل ملاحظه دمای هوا در سطح کشور اضافه کرد: دمای هوا طی امروز و فردا در کل کشور حدود 6 تا 12 درجه سانتیگراد افزایش می یابد.

امیدوار شهری یادآور شد: پیش بینی می شود طی این مدت دمای هوا در استان های اردبیل، گیلان، مازندران سپس گلستان و خراسان شمالی بین 6 تا 12 درجه افزایش می یابد.

مدیر کل پیش بینی سازمان هواشناسی ادامه داد: روز چهارشنبه به سبب ورود سامانه پرفشار از نوار شمالی به کشور دمای هوا در کشور کاهش می یابد و شرایط جوی به حالت عادی برمی گردد ضمن آنکه بر همین اساس در نوار شمالی کشور شاهد بارش پراکنده و همچنین وزش باد خواهیم بود.

به گفته وی وزش باد در نوار شمالی کشور قابل ملاحظه نخواهد بود.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

یائسگی

داغ شدن در یائسگی چگونه صورت می گیرد؟

داغ شدن یک احساس گرمای غیر قابل تحمل است که زنان در یائسگی آن را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *