خانه » اخبار روز » دایی در مراسم یادبود عسل بدیعی + عکس

دایی در مراسم یادبود عسل بدیعی + عکس

در این مراسم که عصر 20 فروردین ماه در مسجد «نور» برگزار شد،حجت الاسلام یاری به عنوان سخنران این مجلس، مطالبی را مطرح کرد.

از سینماگران حاضر در مجلس می توان به علیرضا داودنژاد، ابوالحسن داودی،فرزاد موتمن،جابرقاسمعلی،حبیب اسماعیلی،علی سرتیپی،علی دهکردی،غلامرضا موسوی،کوروش سلیمانی، محمدرضا شریفی نیا،جواد عزتی،قربان نجفی،فرهاد شریفی،صدرالدین شجره و از ورزشکاران نیز به علی دایی اشاره کرد.

در ورودی سالن،فریبرز عرب نیا، رضا داودنژاد به همراه پدر و «جان یار» فرزند عسل بدیعی ایستاده بودند و به مهمانان خوش آمد می گفتند.

 

بیشتر حاضران در مسجد و اطراف آن را علاقه مندان به سینما تشکیل می دادند و ازدحام جمعیت به حدی بود که ترافیک سنگینی در اطراف مسجد نور در میدان فاطمی بوجود آمده بود و خیابان منتهی نیز توسط پلیس بسته شده بود.

 

دایی در مراسم یادبود عسل بدیعی + عکس

 

گرفتن عکس یادگاری در داخل مجلس هنگام سخنرانی خطیب جلب توجه می کرد و این موضوع چندین بار با تذکر حجت الاسلام یاری مواجه شد که از آنها خواست عکس های یادگاری شان را در بیرون مجلس بگیرند.

بسیاری از حاضران در پشت صندلی که علی دایی بر روی آن نشسته بود، حاضر می شدند و عکس یادگاری می گرفتند!

ازدحام جمعیت باعث شد، جمعی از سینماگران موفق به حضور در مسجد نشوند.

از قسمت بانوان نیز همهمه زیادی به گوش می رسید و بارها تذکر داده شد که حاضران سالن را ترک کنند تا افراد دیگر بتوانند وارد مجلس شوند.

پلاکاردها و تاج گل زیادی در بیرون و داخل مسجد از سوی افراد و نهادهای مختلف جهت تسلیت به خانواده بدیعی به چشم می خورد.

بنابراین گزارش عسل بدیعی 12 فروردین ماه به دلیل ایست تنفسی که منجر خونریزی مغزی شده بود درگذشت و اعضاء او به بیماران نیازمند اهدا شد.

 

منبع: ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *