خانه » کامپیوتر و اینترنت » چند نکته مهم درباره نبایدهای جستجو در گوگل

چند نکته مهم درباره نبایدهای جستجو در گوگل

امروزه به لطف گوگل و یاهو و همینطور سایر موتور های جستجو گر اینترنتی ما به میلیون ها اطلاعات دسترسی داریم و راجب هر موضوعی که بخواهیم می توانیم در عرض کمتر از یک ثانیه میلیون ها صفحه اطلاعات داشته باشیم. اما آنچه مهم است این است که بدایند چیز هایی که هرگز نباید در گوگل جستجو کنید ، چه مطالبی و تصاویری هستند.

چیز هایی که هرگز نباید در گوگل جستجو کنید

چیز هایی که هرگز نباید در گوگل جستجو کنید

در مورد بسیاری از مطالب تنها جستجو در گوگل است که راه حل ناسبی در اختیار ما قرار می دهد ولی در بسیاری از موارد همان بهتر که اصلا” به سراغ گوگل نروید. در این مطلب ما خطرناک ترین مطالبی که در گوگل نباید جستجو کنید را به شما خواهیم گفت، پس در ادامه مطلب ” چیز هایی که هرگز نباید در گوگل جستجو کنید ” با ما همراه باشید.

چیز هایی که هرگز نباید در گوگل جستجو کنید

نکته شماره ی یک،چیز هایی که هرگز نباید در گوگل جستجو کنید

همه ما به سلامتی اهمیت می دهیم. بهتر است خوب بخوریم، خوب بپوشیم، خوب ساتراحت کنیم، گاهی برای چکاو به دکتر برویم ، تا بعدها مجبور نباشیم بجای سی هزار تومان میلیون ها تومان هزینه کنیم. شاید گاهی برای شما پیش آمده که به دلایل مختلف بجای مراجعه به دکتر داخل اینرنت به دنبال دارویی برای درمان بیماری و یا حتی نوع بیماری خود گشته باشید. درست است که سایت های زیادی در اینترنت راجب به مسائل پزشکی و بهداشتی وجود دارد اما اغلب آنها توسط افراد حرفه ای و متخصص مدیریت نمی شود. پس قطعا” نمی توانند به شما کمک چندانی کنند و ممکن است حتی شما را نگران تر کنند و یا حتی در راه درمان بیماری به اشتباه بیندازند. پیشنهاد می کنیم در این موارد بجای موتور جستجوگر گوگل از دکتر وقت بگیرید.

نکته شماره ی دو ، چیز هایی که هرگز نباید در گوگل جستجو کنید

هرگز در موتورهای جستجو به دنبال مسائل جنایی نگردید. مثلا”شما در اینترنت روش ساخت بمب و یا طرز تهیه امفتامین یا شیشه رو جستجو می کنید .سازمان های امنیتی و مبارزه و کنترل مواد مخدر اینگونه جستجو ها رو ردیابی می کنند و ادرس ای پی دستگاه شما را در پایگاه داده خودشان نگهداری می کنند. با جستجوی اینگونه مطالب شما ناخواسته تحت تعقیب قرار خواهید گرفت.

نکته شماره ی سه، چیز هایی که هرگز نباید در گوگل جستجو کنید 

سرطان نکته ی شماره سوم در این جدول می باشد. بیماری های خطرناک متعددی وجود دارد که بیشتر علایم انها با سایر بیمارهای بی خطر تر دیگر مشترک است . اغلب مردم مسایلی مثل سرگیجه ، احساس ضعف ، حالت تهوع و غیره را تجربه می کنند که ممکن است با علایم سرطان اشتباهی گرفته شود و باعث نگرانی و ترس بی دلیل در شما شود.

چیز هایی که هرگز نباید در گوگل جستجو کنید

نکته شماره ی چهار ، چیز هایی که هرگز نباید در گوگل جستجو کنید 

راجع به حشرات کوچک و زشت جستجو نکنید. جستجو راجع به ساس و سرخک و آسیبی که آنها به سر شما می آورند باعث ایجاد آسیب روانی در شما می شود و ممکن است نگذارد که شما در شب خواب راحتی داشته باشید. پس هرگز در اینباره جستجو نکنید.

نکته شماره ی پنج ، چیز هایی که هرگز نباید در گوگل جستجو کنید 

جستجوی اسمتان در گوگل کار درستی نیست. با جستجوی نام خود در گوگل ممکن است اطلاعات خصوصی و نامسناسب شما به نمایش در آید. ممکن است بخواهید آنها را پاک کنید که البته این کار ، کار راحت و آسانی نیست و ممکن است زمان زیادی از شما بگیرد. پس بهتر است اصلا” نام خود را در گوگل جستجو نکنید. به علاوه احتمالا” شخص دیگری به دنبال جستجوی نام شما در موتور جستجوگر گوگل نیز نخواهد بود.

منبع : /https://www.parsi1.com/

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *