خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » عذرخواهی مهران مدیری مرد هزارچهره از مردم

عذرخواهی مهران مدیری مرد هزارچهره از مردم

این بار همه چیز کار با من است: مسوولیت تمام و کمال این کار با من است! تهیه کنندگی، کارگردانی، اجرای پروژه و ساخت

حاشیه های مجموعه «قهوه تلخ» گویی مانند داستان آن قصد تمام شدن ندارد! اولین تجربه در حوزه ساخت و توزیع سریال ویژه شبکه نمایش خانگی چنان سرانجام عجیب و غریبی پیدا کرده است که صراحت کلام و صمیمیت مهران مدیری هم برای ابهام زدایی از آن مفید فایده واقع نشد.

به گزارش جهان به نقل از مهر، انتشار متنی با عنوان «توضیحات مهران مدیری درباره سرانجام قهوه تلخ و مجموعه تازه اش» در برخی رسانه ها اگرچه به عنوان عذرخواهی با تاخیر اما رسمی خالق «قهوه تلخ» قابل توجه است؛ اما باید پذیرفت که هیچ نقشی در ابهام زدایی درباره سرانجام «قهوه  تلخ» به ویژه عدم پایبندی عوامل آن به وعده هایی همچون «اهدای ۶ واحد آپارتمان به مخاطبان» ندارد.

مدیری در این توضیحات که قرار است به زودی درقالب دی وی دی های رایگان در اختیار مخاطبان نیز قرار بگیرد با تاکید بر اینکه «خیلی زودتر از این باید خدمت می رسیدم؛ ولی این فرصت دست نداد.» می گوید: «حمایت شما از قهوه تلخ شگفت انگیز بود و این حق شماست که بدانید چرا قهوه تلخ قسمت پایانی نداشت و به بعضی از تعهدات خود عمل نکرد، این وظیفه من است که به شما توضیح بدهم؛ اما من بعضی چیزها را می توانم بگویم. بعضی ها را نمی توانم بگویم.»

مدیری در ادامه با اشاره به ابهام برخی رسانه ها درباره سرانجام پروژه جدیدی با استناد به سرانجام «قهوه تلخ» هم گفت: «این بار همه چیز کار با من است: مسوولیت تمام و کمال این کار با من است! تهیه کنندگی، کارگردانی، اجرای پروژه، ساخت و… من پروژه ای را شروع کرده ام به نام ویلای من، در ۴۴ قسمت. اصلا مهم ترین دلیل شروع یک پروژه جدید، همین بود!

ترمیم و پاک کردن هرآنچه که در کار قبلی اتفاق افتاد! این تنها کاری بود که من می توانستم بکنم! تنها کاری که الان می توانم بکنم این است که یک پروژه جدید شروع کنم، به اتمام برسانم، پخش منظم کنم، جوایزش را بدهم و تمام!» وی در پایان با تشریح بر امتیازات سخت افزاری مجموعه جدید به جوایز آن هم اشاره ای گذرا کرده و با نام بردن از شرکت «گلرنگ رسانه» به عنوان متولی توزیع این مجموعه، قرعه کشی و اهدای جوایز را جزو وظایف این موسسه دانست.

همزمان با انتشار این توضیحات به نقل از مهران مدیری مصطفی بصیری مدیرعامل موسسه فرهنگی «گلرنگ رسانه» هم در گفت وگویی که از سوی روابط عمومی مجموعه «ویلای من» منتشر شد با بیان ویژگی های متمایز این سریال به جوایز گسترده آن اشاره کرد و گفت: «سه ویلا در شمال کشور به علاوه هزاران جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی، ۱۰ میلیون ریالی، ۲ میلیون ریالی و ۵۰۰ هزار ریالی به مخاطبان اهدا خواهد شد.» بصیری اعلام کرد: «زمان هر قسمت از این سریال، به صورت خالص تقریبا ۴۰ دقیقه است و این به معنی احترام به بینندگان گرانقدر است. ضمنا به احترام مخاطبان زمان تبلیغاتی که پیش از هر قسمت مشاهده می شود به نسبت، محدودیت قابل توجهی دارد.»

مدیری که در «ویلای من» تنها سمت تهیه کنندگی را بیش از مسوولیت های قبلی در خود در «قهوه تلخ» برعهده دارد، می گوید: «این بار همه چیز کار با من است» تا این گونه تضمین دهد که این بار هیچ خلف وعده ای صورت نخواهد گرفت.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *