خانه » فناوری های نوین » ابداعات و اختراعات جدید » حلقه شرکت موتیو ، حلقه ای برای تناسب اندام

حلقه شرکت موتیو ، حلقه ای برای تناسب اندام

شرکت فناوری های موتیو یک انگشتر حلقه برای رساندن فرد به تناسب اندام معرفی تولید کرده است که فاکتور های مختلف را در بدن نظارت ، کنترل و بررسی می‌نماید. یک سال پس از آنکه نمونه اولیه حلقه موتیو در CES 2017 برای اولین بار مشاهده شد، حلقه تناسب اندام “موتیو”با تعداد زیادی از ویژگی‌های جدید به نمایشگاه 2018 CES بازگشته و حیرت عموم را برانگیخته است. در ادامه با مجله فناوری پارسی وان همراه باشید.

حلقه شرکت موتیو ، حلقه ای برای تناسب اندام

انگشتر حلقه موتیو

این حلقه که به نام انگشتر حلقه موتیو شناخته می شود هم اکنون قادر است تا بسیاری از فاکتور هایی که محصولات مشابه مانند “Fitbit” یا اپل‌ واچ با هدف فعال بودن کاربر برای 150 دقیقه در هفته محاسبه می‌ کنند را اندازه‌گیری نماید.

در روز دوشنبه شرکت موتیو برنامه‌ های خود را برای سال جدید اعلام کرد و گفت که بطور خاص به دنبال توسعه ردیاب خواب، اشتراک‌ گذاری اطلاعات در شبکه‌ های اجتماعی مجازی و در نهایت سازگاری با اندروید می باشد.

حلقه شرکت موتیو ، حلقه ای برای تناسب اندام

شرکت موتیو اخیرا” ساخت ردیاب “خواب کم‌ کیفیت” را آغاز کرده است که همانطور که از نامش برمی توان فهمید، کیفیت خواب را در یک شب مشخص و اندازه گیری می‌ کند تا به وسیله آن پزشکان بتوانند میزان کیفیت خواب و واکنش های مغزی بیماران خود را بررسی نمایند. این وسیله هم اکنون می‌ تواند آخرین مقدار ثبت شده ضربان قلب و زمان اندازه‌گیری آن را در حافظه خود ذخیره نماید و آن را برای کاربران خود به تمایش درآورد.

حلقه شرکت موتیو ، حلقه ای برای تناسب اندام

پیشرفت حلقه تناسب اندام

در سه ماهه اول سال 2018 میلادی، این حلقه پیشرفت قابل ملاحظه ای در ویژگی‌ ها دریافت خواهد کرد و برای اولین بار به زودی خواهید توانست در ابتدای تمرینات ورزشی خود، اطلاعاتی مانند زمان فعالیت مفید خود را ثبت نمایدد تا دقایق فعالیت خود را دقیق‌ تر بررسی کنید و رژیم ورزشی خود را در هر هفته بهتر مدیریت نمایید. با این بررسی و کنترل ها می توانید میزان سوخت و ساز بدن را به طور منظم کنترل و آنالیز نمایید.

این شرکت همچنین قصد دارد تا با اپلیکیشن Apple Health  ادغام شود تا به خوبی با سیستم نظارت سلامت شما کار کند. همچنین هنگامی که شما در تمرینات خود نتایج فوق‌ا لعاده‌ای را بروز دهید، سیستم “موتیو” به زودی قادر خواهد بود تا دستاورد های ورزشی شما را در شبکه‌ های اجتماعی به اشتراک بگذارد، پس شاید از این به بعد یک ورزشکار آماتور فوق العاده راحت تر بتواند به دنیای ورزشی حرفه ای راه پیدا کند!

حلقه شرکت موتیو ، حلقه ای برای تناسب اندام

هیجان انگیزترین نکته اینجاست که”حلقه موتیو” تا پایان نیمه اول سال با سیستم عامل اندروید نیز سازگاری پیدا خواهد کرد. علاوه بر ادغام با اپلیکیشن سلامت اپل، تمام ویژگی‌ هایی که در بالا ذکر شد را نیز شامل خواهد شد. حالا دیگر خیالتان راحت باشد. با تکیه بر تکنولوژی روز دیگر نیازی نیست تا برای تناسب اندام زحمت زیادی بکشید. این اختراع جدید می تواند دنیای ورزشکاران حرفه ای را نیز متحول سازد.

منبع : https://www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عرضه دوربین هوشمند معلق به نام moon توسط شرکت 1-Ring

عرضه دوربین هوشمند معلق به نام moon توسط شرکت 1-Ring

بیشتر ابزارهای قدیمی تبدیل به ابزار ها و وسیله های هوشمندی شده اند که زندگی …