خانه » فناوری های نوین » موبایل » ترفندی ساده برای ایجاد گروه جدید مخاطبان گوشی آیفون

ترفندی ساده برای ایجاد گروه جدید مخاطبان گوشی آیفون

در صورتی که به بخش مخاطبان گوشی آیفون خود مراجعه کنید، گزینه‌ای با عنوان Groups را در آن مشاهده می کنید. گروه‌ ها می‌ توانند اطلاعات چند مخاطب را در خود جای داده و شما را قادر می‌ سازند تا یک پیام را بدون نیاز از آن‌ که تک تک افراد را انتخاب نمایید، به آسانی برای کل مخاطبان گروه ارسال نمایید.
مخاطبان گوشی : ترفندی ساده و آسان برای ایجاد گروه جدید مخاطبان گوشی آیفون - پارسی وان

مخاطبان گوشی

متاسفانه این بخش ( Group ) فقط گروه‌ های موجود در بخش مخاطبان شما را نشان می دهد که احتمال دارد این گروه‌ ها توسط ابزار های مختلف ایجاد یا در فراخوانی از سرویس‌ هایی همچون سرویس تگرام ، ایمیل و غیره به فهرست مخاطبان شما اضافه گشته باشند.

مخاطبان گوشی : ترفندی ساده و آسان برای ایجاد گروه جدید مخاطبان گوشی آیفون - پارسی وان

مخاطبان گوشی : روش ایجاد گروه جدید

در این شرایط چنانچه کاربران قصد داشته باشند گروه جدیدی را ایجاد نمایند و مخاطبان مورد نظر خود را در گروه مورد نظر قرار بدهند، آیفون هیچ ابزاری برای این مقصود را در اختیار آن ها قرار نمی دهد، اما شما با استفاده از یک ترفند آسان ، ساده و به‌کارگیری حساب کاربری آی‌ کلاود قادر خواهید بود این کار را هم انجام بدهید.

  1.  به حساب کاربری iCloud در آیفون خود وارد شده و روی Settings فشار وارد کنید و بعد از ورود به بخش Mail, Contacts, Calendars گزینه‌ Add Account را فشار دهید و اطلاعات حساب کاربری آی‌کلاود را وارد نمایید، همچنین در صورتی‌ که حساب کاربری آی‌ کلاود نداشته باشید، می‌ توانید با جستجو در گوگل چگونگی ساخت این حساب کاربری را آموزش ببینید و یک حساب کاربری آی‌کلاود برای خود ایجاد نمایید.
  2. در ادامه پس از مراجعه مجدد به بخش Mail, Contacts, Calendars بر گزینه‌ iCloud را انتخاب نمایید و کلید مقابل گزینه‌ Contacts را در وضعیت فعال قرار بدهید تا هماهنگ‌ سازی اطلاعات مخاطبان سرویس آی‌کلاود با تلفن همراه شما فعال گردد.
  3. با استفاده از یک رایانه به لینک www.icloud.com مراجعه نمایید. البته توجه کنید که این کار نباید با استفاده از مرورگر سافاری روی آیفون انجام گردد.
  4. بعد از ورود به محیط کاربری سرویس آی‌کلاود روی Contacts کلیک نمایید و سپس از پایین سمت چپ صفحه روی گزینه‌ افزودن که با علامت «+» مشاهده می گردد، کلیک نمایید.
  5. گزینه‌ New Group را انتخاب کنید و نام دلخواه خود را بر روی گروه جدید بگذارید. (به‌ عنوان مثال گروه همکلاسی ها ، دوستان و یا خانواده)
  6. روی All Contacts کلیک کنید و پس از به‌ نمایش درآمدن فهرست مخاطبان، با استفاده از عملیات کشیدن و رها کردن، مخاطبان موردنظر خود را به گروه جدیدی که در مرحله 5 ایجاد نمودید، انتقال بدهید.
  7. در نهایت کلیه مراحل کار به اتمام رسیده اند و با مراجعه به بخش Contacts در تلفن همراه خود و انتخاب گزینه‌ Groups قادر خواهید بود گروه مخاطبان جدید را در تلفن همراه خود نیز مشاهده نمایید.

مخاطبان گوشی : ترفندی ساده و آسان برای ایجاد گروه جدید مخاطبان گوشی آیفون - پارسی وان

اکنون می توانید مخاطبان خود را به میل خود گروه بندی کنید و از ارسال مطالب ناخواسته به هر شخص دیگری جلوگیری کنید .

منبع : https://www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

گلکسی ام 30

ابعاد و طرح نهایی گوشی گلکسی ام 30 افشا شد!

شرکت سامسونگ قصد دارد تا در آینده نزدیک از گوشی گلکسی ام 30 خود رونمایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *