خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » بازی با تماشاگر هم باشد کسی نمی آید

بازی با تماشاگر هم باشد کسی نمی آید

خبرگزاری فارس: محمد مایلی کهن در نشست خبری پیش از بازی با استقلال در مورد همه چیز صحبت کرد از مقاوم سازی روستاها تا زمان دانشجویی اش در تهران و کمبود پارکینگ در ورزشگاه آزادی. او در این نشست فقط چند کلمه در مورد بازی با استقلال صحبت کرد.

وی در ابتدای صحبت هایش گفت: حادثه دلخراش زلزله بوشهر را تسلیت می گویم. تعدادی از هموطنان عزیزمان در این حادثه جانشان را از دست دادند و تعدادی هم مجروح شدند. باید امیدوار باشیم که زلزله نیاید یا وقتی زلزله بالاتری می آید شرایط به گونه ای باشد که به مردم خسارت وارد نکند. بوروکراسی اداری یکی از مشکلات کشور است.

وی ادامه داد: چند سال پیش برای یک خانه روستایی مبلغی را  پرداخت کردم و از رئیس جمهور هم درخواست کمک کردم که ایشان هم دستور دادند به اندازه همان مبلغ کمک شود و من پیگیر بودم تا اینکه بعد از 5 سال همان مبلغ پرداخت شد، شما ببینید در این مدت چقدر اجناس گران شده بود.

وی ادامه داد:  همچنین درگذشت حجت الاسلام یحیی زاده را تسلیت می گویم که جان به جان آفرین تسلیم کرد. ایشان رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی مجلس بود و فوق العاده آدم نجیب و شریفی بودند. درگذشت ایشان را به خانواده یحیی زاده و مردم شریف تفت و میبد تسلیت می گویم.

سرمربی گهر با اشاره به بازی استقلال عنوان کرد: همیشه بازی ما با استقلال سخت بوده و هست استقلال از تیم های بزرگ کشور است که بازی در لیگ قهرمانان آسیا را واگذار کرد و فشار روانی به این تیم آمده است و می خواهد بازی خوبی مقابل ما انجام دهد و خودش را از این شرایط خارج کند.

سرمربی گهر افزود: تیم ما هم تا دلتان بخواهد کمبود بازیکن دارد مخصوصا در خط دفاعی. ساشا که دفاع وسط ما بود در 2،3 بازی است که او را نداریم. داود بکپور در بازی با تیم ملی نوجوانان رباط پاره کرد، عمار نیک خواه نیز مشکل شکمی پیدا کرده است. با این حال می خواهیم اصول جوانمردی را رعایت کنیم زیرا خودمان شانس داریم. می خواهیم بازی مردانه ای را ارائه کنیم.

وی در مورد بیانیه  اخیرش که در مورد مشکلات ورزشگاه آزادی نوشته بود، گفت: در سال 1353 که فکر می کنم بیشتر شما به دنیا نیامده بودید من دانشجو شدم. در سال 1353 ورزشگاه آزادی افتتاح شد که آن زمان فکر نمی کنم در کل تهران 500 هزار ماشین هم وجود داشت. با این حال پارکینگ های متعددی احداث شده بود ولی هر رئیسی که آمد تعدادی از آنها را واگذار کرد. برای اتومبیلرانی، موتورسواری، سوارکاری، شرکت واحد، اسکیت، ووشو، تیر و کمان و اکنون ببینید مردم برای دیدن هر مسابقه چه مشکلاتی دارند و چه ترافیکی ایجاد می شود و پارکینگ کم داریم درحالی که آن زمان پارکینگ های زیادی پیش بینی شده بود. در کنار ورزشگاه 100 هزار نفری هم آمدند ورزشگاه 40 هزار نفری بسازند هیچکدام از شما هم نیامدید که ببینید اکنون هم 5 یا 10 درصد هم پیشرفت کرده است و چرا در دل پایتخت چنین شده است. یکی از مشکلات ما همین است. منِ مربی، من مدیرعامل، من بازیکن و من رسانه مقصر هستیم.

مایلی کهن در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس که یکی از تقصیرها هم متوجه این مسئله است که هر چیزی در جای خودش بیان نمی شود و امروز نشست خبری نیز پیش از بازی است و شما در مورد بازی بهتر است، صحبت کنید، گفت: یکی از دوستان سؤالی پرسید و من احترام گذاشتم و این حرف ها را زدم.

وی ادامه داد: زمانی که به حریفم توهین می شود و به همکارم توهین می شود من از این قضیه خوشحالم؛ اما وقتی به من توهین می شود ناراحت می شوم و جوّ ورزشگاه به گونه ای شده است که حتی مسببان این جوّ نیز خودشان ناراحت می شوند. در بازی گهر با سپاهان هم وقتی به داور اهانت شد من چون کاری از دستم برنمی آمد زمین را ترک کردم. با این جو همه داریم ضرر می کنیم. قرار نیست در هر مسابقه ای که می بازیم آخرین مسابقه باشد.

مایلی کهن افزود: بازی دوتموند و مالاگا را همه دیدید. بعد دقیقه 90 هم گل زده شد. در قبل تر هم در بازی منچستر و بایرن هم همین اتفاق تکرار شد. ما می توانیم از نظر فنی غنی و بهتر باشیم حتی می توانیم بهتر از تیم ملی 96 باشیم. هم از نظر اخلاقی و هم از نظر فنی، اما خودمان نخواستیم.

وی در مورد درخواست باشگاه گهر برای برگزاری بازی با استقلال با حضور تماشاگران و اینکه حسن زاده گفته است، باید این درخواست به کفاشیان داده شود، گفت: باشگاه نامه زده است، اما این قضیه لوث شده و فکر نمی کنم اگر بازی با استقلال هم با حضور تماشاگر باشد کسی به ورزشگاه بیاید. در گذشته وقتی تیمی را محروم می کنیم می گویند درها را باز می کنیم تا هر کسی خواست بیاید بعد سپس از این قضیه عدول می کنیم؛ اما در زمینه درخواست ما می گویند نمی شود قانون را دور زد هر چند اگر این درخواست موافقت می شد خوشحال می شدیم.

به گزارش فارس در پایان نشست وقتی خبرنگار فارس از مدیر روابط عمومی لیگ خواست که به مربیان تذکر داده شود که در نشست های خبری پیش از بازی فقط در مورد بازی صحبت شود و قانون در این زمینه مثل کنفدراسیون فوتبال آسیا اجرا شود، مایلی کهن باز هم واکنش نشان داد و گفت: من به اندازه سن شما موهایم سفید شده و قانون را بهتر می دانم و باید در همه نشست ها اینگونه باشد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *