خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » ماجرای اعتیاد آنجلینا جولی از زبان فروشنده مواد به وی + تصویر

ماجرای اعتیاد آنجلینا جولی از زبان فروشنده مواد به وی + تصویر

«فرانکلین میرز»، یک فروشنده مواد مخدر سال ۲۰۰۵ در مصاحبه ای جنجالی با مجله «لایف اند استایل»، گفت: اولین بار فوریه سال ۱۹۹۷ میلادی در هتل چلسی با آنجلینا جولی ملاقات کردم فکر کنم تنها ۲۱ داشت.

 ما هفته ای دو تا سه بار همدیگر را می دیدیم، او از من کوکائین و هروئین می خرید، هر بار به طور متوسط حدود ۱۰۰ دلار (نیم گرم کوکائین و یک دهم گرم هروئین)

 یک بار هم برای تحویل جنس به آپارتمانش در منهتن رفتم، از چیزی که می دیدم شوکه شده بودم، تمام در و دیوار پوشیده بود از عکس های جسد و او همانجا به من گفت که آرزو دارد که سرپرستی کودکی را به عهده بگیرد. من از این حرف شوکه شدم، آخر در میان آنهمه مواد و چاقو، او از سرپرستی یک کودک حرف می زد.

 ماجرای روان پریشی جولی: اولین بار «جان ویت»، بازیگر هالیوودی و پدر «آنجلینا جولی»، مشکلات روحی روانی دخترش را در جمع رسانه ها فاش کرد که همین موضوع سبب شد که از آن پس روابط پدر و دختر تیره و تار شود.

 

 

ماجرای اعتیاد آنجلینا جولی از زبان فروشنده مواد به وی + تصویر

 

 

 

در پی طلاق «آنجلینا جولی» از همسر دومش،«بیلی تورنتون»، در سال ۲۰۰۲ میلادی، «جان ویت» فاش کرد که آنجلینا به شدت از بیماری روحی روانی رنج می برد تا جاییکه علاوه بر خود زنی، دست به برخی کارهای شرورانه ای می زند که خیلی دور از ذهن است.

 «ویت» ۶۳ ساله در مصاحبه هایش گفت: تمامی مشکلات او ریشه در کودکی اش دارد، ازدواج نافرجام من و مادرش و رابطه ای که من خارج از خانواده داشتم همه اینها به او صدمه زیادی دید، من و او پس از طلاق از مادرش به ژاپن سفر کردیم ولی او همواره همچون روحی سرگردان بود، فکر می کردم همه این ها موقت باشد ولی مدت ها بعد در مورد او متوجه  چیزهای خیلی بدی شدم از خودزنی گرفته تا خودکشی.

 جولی که از ابتدا رابطه چندان صمیمی با پدرش نداشت در پی مصاحبه های جنجالی پدرش با رسانه ها به کلی با او قطع ارتباط کرد.

 در یک میهمانی هالیوودی که علاوه بر «آنجلینا جولی»، «جان ویت» نیز حضور داشت، زمانیکه پدرش جلو رفت تا او را در آغوش بگیرد، جولی به یکی از بادیگاردها دستور داد که جلو برود و به وی بفهماند که باید برود پی کارش.

 البته جولی با مادرش رابطه نسبتا خوبی داشته، به عقیده او مادرش او را می فهمیده و او نیز دوست دارد برای فرزندانش چون مادرش باشد.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *