خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » حاشیه به وزنه برداری هم رسید

حاشیه به وزنه برداری هم رسید

شنیدیم حسين رضازاده رییس فدراسیون وزنه برداری به همراه کوروش باقری این روزها در محافل غیر رسمی از نقش توکلی در اختلافات اخیر سخن می گویند و معتقدند بهداد سلیمی و دیگر وزنه برداران المپیکی با توجه به رفاقتشان با حسین توکلی و اینکه در محل های مختلف به همراه او دیده شده اند خط می گیرند.

پس از این که کوروش باقري سرمربی تیم ملی اسامی 16 وزنه بردار را برای حضور در دور جدید تمرینات تیم ملی بزرگسالان اعلام کرد، با عدم دعوت از چهار مدال آور المپیکی به اردوی تیم ملی از سوی سرمربی تیم ملی متاسفانه بعد از سپری شدن دوره طلایی وزنه برداری با درخشش ملی پوشان در المپیک لندن، متاسفانه این رورها خبرهای ناخوشایندی از حاشیه های این رشته ورزشی به گوش می رسد .

به گزارش «تابناک»، در حالی که این مشکلات مدتی بود به گوش می رسید، بهداد سلیمی قوی ترین مرد جهان اولین وزنه برداری است که به سکوت چند ماهه ملی پوشان را شکست و عنوان کرد : مشکل ما دعوت شدن یا نشدن به تیم ملی نیست، بلکه صحبت اصلی ما حفظ شدن ارزش ها و جایگاه ها است.

قهرمان المپیک لندن همچنین ادامه داد : بحث اصلی من و همه ملی پوشان المپیکی دعوت شدن یا نشدن به تیم ملی نیست، چرا که در حال حاضر از لحاظ بدنی آمادگی حضور در اردوهای تیم ملی را نداریم و هر موقع که آماده باشیم، اعلام خواهیم کرد. بنابراین بحث نباید به این سمت برود، بلکه ما می خواهیم شان و شخصیتی برای ما در نظر گرفته شود چرا که برخوردها با ما با ادبیات خیلی بدی صورت می گیرد. بعضی ادبیات ها باید درست شود.

دلگیری بهداد سلیمی

سلیمی درباره عدم حضور خود در مراسم اهدای جایزه بهترین وزنه بردار جهان نیز می گوید: با توجه به این که مراسم در ازبکستان برگزار شد باید به همراه تیم ملی نوجوانان اعزام می شدم، اما در جریان هیچ چیز نبودم و مراسم دو شب قبل برگزار شد و آقای رضا زاده به جای من جایزه را گرفت. البته خیلی علاقه مند بودم خودم در مراسم شرکت کنم و از این بابت دلم خیلی گرفته است.

شنیدیم حسين رضازاده رییس فدراسیون وزنه برداری به همراه کوروش باقری این روزها در محافل غیر رسمی از نقش توکلی در اختلافات اخیر سخن می گویند و معتقدند بهداد سلیمی و دیگر وزنه برداران المپیکی با توجه به رفاقتشان با حسین توکلی و اینکه در محل های مختلف به همراه او دیده شده اند خط می گیرند.

حمایت رییس فدراسیون از مربی تیم ملی

بعد از اختلاف كوروش باقري با ملي پوشان تيم ملي وزنه برداري همه منتظر بازگشت حسين رضازاده به ايران بودند تا ببيند رئيس فدراسيون طرف كدام سوي دعوا را مي گيرد. مطابق انتظار رئيس فدراسيون با گله و شكايت از بهداد و ساير ملي پوشان سمت رفيق قديمي اش رفت و نشان داد فعلا طرف سرمربي تيم ملي است.

رضازاده با حرف هايش اينگونه گوشي را دست بهداد سليمي داد؛ باقري اگر حتي سر بهداد داد هم زده باشد، مربي اش است. به واقع معناي اين مصاحبه ها را نمي فهمم. خود سجاد انوشيرواني كه انتقاد كرده با باقري هماهنگ كرده است كه سه ماه ديگر به اردو برود. اينها راه را اشتباه مي روند و اشتباه مي كنند. ببخشيد مگر خود بهداد عقل ندارد كه بخواهد اين مسائل را آغاز كند. البته در نهايت هم خودش ضرر مي كند. چرا بهداد سليمي قبل از مدال المپيكش اين حرف ها را نمي زد؟ با زحمات فدراسيون، باقري و البته خود ورزشكار، اين مدال هاي ارزشمند به دست آمد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.