خانه » اخبار روز » هزینه یک شب اقامت در هتل های تاپ تهران

هزینه یک شب اقامت در هتل های تاپ تهران

خبرگزاری ایسنا: معاون اجرایی اتحادیه هتل ها و هتل آپارتمان داران تهران گفت: هتل ها و هتل آپارتمان ها دارای نرخ مصوب هستند.

 

رجبعلی خسرو آبادی  اظهار کرد: نرخ مصوب اتحادیه بنا بر ستاره و درجه بندی هتل ها و هتل آپارتمان ها تهیه شده است.

 

وی ادامه داد: هتل ها در پنج ستاره و 10 درجه و هتل آپارتمان ها در سه ستاره و شش درجه رتبه بندی شده اند. هر ستاره دارای دو درجه است؛ درجه تاپ و ممتاز.

 

خسروآبادی با اشاره به اجرای قانون هدفمندی  یارانه ها گفت: هدفمندی  یارانه ها قانون خوبی است که باید به درستی اجرا شود ولی عدم اجرای صحیح آن باعث متضرر شدن هتل داران شده است.

 

معاون اجرایی اتحادیه هتل ها و هتل آپارتمان داران تهران بیان کرد: اجرای هدفمندی  یارانه ها در سه سطح مردم، تولید و صنایع و شرکت ها و موسسه ها انجام شد. به سطح دوم که مربوط به تولید و صنایع بود باید حدود شش میلیارد تومان یارانه تعلق می گرفت که قسمتی به صنعت  گردشگری تعلق دارد.

 

وی با اشاره به تشدید هزینه ها ادامه داد: 140 نوع کالا در هتل ها استفاده می شود که با افزایش قیمت آنها هزینه های هتل داران نیز بسیار افزایش پیدا کرده است که نیمی از این افزایش هزینه ها را مهمانان هتل ها می پردازند.

 

او تصریح کرد: در گذشته هتل ها با دو نرخ ریالی و دلاری اداره می شدند که اتحادیه به دنبال بازگرداندن نرخ ها به همان سبک گذشته است.

 

وی گفت: در حال حاضر یکی از هتل های پنج ستاره تهران قراردادی با یکی از شرکت های خارجی برای بازسازی منعقد کرده است که پیش بینی هزینه ها با دلار 1500 تومانی صورت گرفته بود اما در حال حاضر دلار 3000 تومان شده که همین هزینه دو برابری را برای هتل دار موجب شده است.

 

 نرخ یک شب اقامت در هتل های تهران ممتاز به شرح زیر است: ( قیمت ها به تومان است)

هزینه یک شب اقامت در هتل های تاپ تهران

 

نرخ یک شب اقامت در هتل های تهران تاپ به شرح زیر است: ( قیمت ها به تومان است)

هزینه یک شب اقامت در هتل های تاپ تهران


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *