خانه » نسخه جدید Assassin’s Creed در یونان

نسخه جدید Assassin’s Creed در یونان

اغلب بازی باز ها، چه علاقمندان به بازی های PC  و چه کنسول های خانگی و یا حتی موبایل ها با بازی کیش یک آدمکش و یا Assassin’s Creed آشنا هستند و یا حداقل یک بار نام آن را شنیده اند. بازی که در گذشته و در کشور های مختلف جریان دارد. این بازی در آمریکا، انگلستان و حتی مصر، اما قرار است به زودی شاهد داستانی جدید و مهیج در یونان باشیم.

نسخه جدید Assassin’s Creed در یونان

Assassin’s Creed (کیش یک آدمکش)

کیش یک آدمکش یا Assassin’s Creed جز عناوینی می باشد که طرفداران آن به شنیدن شایعات پیرامون آن حسابی عادت کرده‌ و حساس شده اند. حال این مهم برای نسخه بعدی از این سری محبوب نیز اتفاق افتاده و ما شاهد درز یک سری اطلاعات از این بازی می باشیم که از طریق برخی از منابع مرتبط با شرکت UBI Soft به‌ دست آمده است. با توجه به این شایعات، نسخه بعدی از این سری در یونان اتفاق می افتد و ماجرا های جالبی در این کشور برای شخصیت اصلی بازی رقم خواهد خورد.

نسخه جدید Assassin’s Creed در یونان

تیم تولید بازی در کشور یونان

در اوایل توسعه‌ ی بازی Assassin’s Creed Origins که با اسم رمز “Empire” شناخته می‌ شد، زمزمه‌ هایی مبنی بر وقوع این نسخه در یونان باستان شنیده می شد. مضاف بر این در سال 2015 از گفته‌ های برخی منابع موثق در شرکت UBI Soft این گونه بر می‌ آمد که ممکن است این سری بعد از مصر به یونان نیز سفر کرده و در آنجا ادامه پیدا کند. همینطور طبق ادعای این سایت یکی از منابع اصلی این شایعات، پیش‌ تر اطلاعات نسخه‌ی “Assassin’s Creed Origins ” از جمله تاریخ انتشار، اسم رسمی و طرح روی جلد بازی را به درستی فاش کرده بود.​ یکی از مسائلی که می‌ تواند به این شایعه دامن بزند توییتی است که آقای رافائل لاکوست کارگردان هنری Origins، از سفر اخیر خود به یونان به اشتراک گذاشته است و هدف از سفر خود را مشاهده و بررسی مناظر تاریخی این کشور عنوان کرده است. نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed برای عرضه در پاییز سال 2019 میلادی برنامه‌ ریزی شده است ، اما امکان تغیی تاریخ انتشار نیز وجود خواهد داشت. به‌ نظر می‌ رسد که بازی از ابتدای سال 2017 میلادی وارد مرحله‌ توسعه شده باشد. این عنوان قرار است برای پلتفرم‌ های Play Station 4، Xbox One و کامپیوتر های شخصی عرضه گردد.

نسخه جدید Assassin’s Creed در یونان

البته با توجه داشته باشید که هنوز خبری مبنی بر عرضه این بازی (در صورت صحت خبر) برای نینتندو سوییچ منتشر نگردیده است. هرچند با وجود موفقیت ‌های روز افزون کنسول نینتندو سوییچ، بعید باشد شرکت فرانسوی یوبی‌ سافت حداقل نسخه‌ ای قدیمی و یا نسخه‌ ای فرعی از این سری را برای این کنسول تدارک ندیده باشد. به هر حال تا زمان اعلام رسمی تولید کنندگان و ناشر مجموع بازی های Assassin’s Creed نمی توان نظر درستی داد. شاید بهتر باشد به اخباری که به گوش می رسد فقط و فقط به چشم یک شایعه نگاه کنیم. البته احتمال ساخت این مجموعه در یونان و جذابیت های آن نمی تواند دور از ذهن هم باشد.

منبع : https://www.parsi1.com

 

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

گلکسی ام 30

ابعاد و طرح نهایی گوشی گلکسی ام 30 افشا شد!

شرکت سامسونگ قصد دارد تا در آینده نزدیک از گوشی گلکسی ام 30 خود رونمایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.