خانه » اخبار روز » اجتماعی » آقا و خانم نباید به عنوان همکار در یک اتاق باشند

آقا و خانم نباید به عنوان همکار در یک اتاق باشند

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: متأسفانه آن گونه که مشاهده می شود وضعیت حجاب و عفاف در برخی فروشگاه های زنجیره ای این استان چندان مناسب نیست.

شامگاه دوشنبه نشست صیانت از حقوق شهروندی استان کهگیلویه و بویراحمد در محل سالن شماره دو استانداری با حضور مدیران مدعو و به ریاست معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار شد.

 

در این نشست غلامعلی رضوانی با بیان اینکه بدحجابی موجب بسیاری از ناهنجاری ها در جامعه شده، اظهار کرد: ریشه همه ناهنجاری ها و کجروی های اجتماعی در بدحجابی است.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: حجاب تنها متعلق به زنان نیست بلکه مرد نیز باید پوشش خود را آن گونه که دین خدا گفته حفظ کند.

 

این مسئول افزود: به همین خاطر بازرسی از اماکن عمومی و دولتی برای سامان دادن به وضعیت بدحجابی ضروری است.

 

رضوانی از لزوم بازرسی در محیط های اداری این استان در راستای پی بردن به وضعیت حجاب و عفاف سخن به میان آورد و گفت: این کار درستی نیست که یک آقا و خانم را به عنوان همکار در یک اتاق قرار می دهیم و یا اینکه برخی مدیران بخواهند برای خود منشی خانم بگذارند.

 

وی خواستار تحرک بیشتر و جدی تر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در پارک ها و گردشگاه ها و ورزشگاه ها و سایر اماکن عمومی شد و افزود: همه در برابر ناهنجاری ها و کم کردن آن ها در جامعه مسئول بوده و در جلساتی این گونه منتظر شنیدن راه حل ها هستیم.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه لازم است به صورت مصداقی در این موضوعات وارد شویم، گفت: کلی گویی دردی را در چاره جویی برای رفع معضلات اجتماعی دوا نمی کند.

 

رضوانی گفت: در برخی اماکن عمومی از جمله در فروشگاه های زنجیره ای استان شاهد ناهنجاری هایی هستیم که لازم است مسئولان صنعت و تجارت در این زمینه به درستی وارد میدان شده و تذکر دهند.

 

وی با بیان اینکه مصوبات نباید تنها برای مرکز استان و شهر یاسوج باشد، خاطرنشان کرد: در سراسر استان باید برنامه ریزی شود تا بتوان معضلات اجتماعی و در رأس آن ها بدحجابی را کنترل کرد.

 

منبع: خبرنو

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *