خانه » کامپیوتر و اینترنت » مخفی کردن و غیر فعال کردن سایت های پر بازدید در گوشی و Safari

مخفی کردن و غیر فعال کردن سایت های پر بازدید در گوشی و Safari

برای غیر فعال کردن سایت های پر بازدید در گوشی خود ، برنامه ی تنظیمات را باز کرده و دسته ی Safari را انتخاب کنید و به راحتی با کلیک کردن بر روی یک سری از گزینه ها به مقصود خود برسید . اما ساده ترین راه این است که بر روی آیکون ستاره در صفحه ی favorites page کلیک کنید. در ادامه نحوه ی مخفی کردن و غیر فعال کردن سایت های پر بازدید در گوشی و Safari را به شما آموزش خواهیم داد.

غیر فعال کردن سایت های پر بازدید در گوشی

غیر فعال کردن سایت های پر بازدید در گوشی

برای غیر فعال کردن سایت های پر بازدید در گوشی آیفون، برنامه ی تنظیمات را باز کرده و دسته ی” Safari” را انتخاب کنید و در بخش گزینه های general گزینه ی Frequently Visited Sites را غیر فعال نمایید.

غیر فعال کردن سایت های پر بازدید در گوشی آیفون

برای اینکه تنها یک سایت را از لیست پاک کنید و این گزینه به طور کلی فعال باقی بماند، تب جدیدی در Safari باز کرده و آیکون های بیشترین بازدید را بررسی نمایید. انگشت خود را روی آیکونی که می خواهید حذف شود نگه داشته و سپس آن را پاک (Delete) کنید. فرقی نمی کند چقدر به این وب سایت مراجعه کنید، این سایت از این به بعد در لیست بازدید ها وارد نخواهد شد.

غیر فعال کردن سایت های پر بازدید در گوشی

 

این مقاله را نیز مطالعه بفرمایید : 3 گام تا پاک کردن اطلاعات گوشی آیفون

غیر فعال کردن سایت های پر بازدید در گوشی و در Mac

همراهان مجله ی پارسی وان ؛ برای غیر فعال کردن سایت های پر بازدید در Mac باید بدانید که مرورگر Safari در مک نیز از مختصات مشابهی استفاده می کند و با باز کردن Safari یا تب جدید سایت های پر بازدید را به نمایش در می آورد. بر خلاف سیستم های iOS راه کاملی برای پاک کردن سایت های پر بازدید در مک وجود ندارد. با این حال می توانید وب سایت های پر بازدید را به طور موقت پنهان سازید. اما در صورتی که کسی آن ها را جست و جو کند، لیست کامل وب سایت ها برای وی به نمایش در خواهند آمد.

غیر فعال کردن سایت های پر بازدید در گوشی

ساده ترین راه این است که بر روی آیکون ستاره در صفحه ی favorites page کلیک نمایید. از این به بعد Safari وب سایت های مورد علاقه ی شما را نمایش می دهد. اما در کنار این صفحه آیکونی وجود دارد که شما را مستقیم به top sites انتقال می دهد و در صورتی که کسی بخواهد بر روی این آیکون کلیک کند وب سایت های پر بازدید شما مشخص می گردد. بنابر این این راه موقتی می باشد و فقط برای این منظور کاربرد دارد که کسی نتواند بدون اجازه شما و از روی شانه ی شما صفحه ی مانیتور را  مشاهده کند.

 

 

منبع : https://www.parsi1.com

 

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.