خانه » کامپیوتر و اینترنت » تم تلگرام دسکتاپ و چگونگی نصب تم های زیبا

تم تلگرام دسکتاپ و چگونگی نصب تم های زیبا

تلگرام ویندوز یا همان دسکتاپ برتری هایی نسبت به تلگرام وب یا مک و غیره دارد که آن را متمایز تر کرده و البته گاها به ابزاری پر کاربرد تر برای کاربران حرفه ای تلگرام تبدیل می سازد. در این نسخه از تلگرام علاوه بر اینکه با سرعت بیشتر و البته دسترسی راحت تر به فایل ها و ذخیره و دانلود راحت تر آن ها مواجه هستید، از طرف دیگر برای داشتن تلگرام دسکتاپ نیازی به شماره و سیم کارت جدید نمی باشد و این تلگرام به راحتی به تلگرام گوشی شما متصل می گردد. همچنین در نسخه و آپدیت جدید این تلگرام دسکتاپ که چندی پیش منتشر شده است شما قادر هستید که به راحتی از میان رنگ ها و تم های مختلف تلگرام خود را به شکل و شمایل خود در کوتاه ترین زمان تبدیل نمایید. در این مقاله در مورد تم تلگرام دسکتاپ صحبت می کنیم.

تم تلگرام دسکتاپ

دانلود آخرین نسخه تلگرام دسکتاپ

در ابتدا شما به راحتی از طریق سایت تلگرام یا آدرسی که در لینک زیر در اختیار شما قرار داده شده است به راحتی می توانید آخرین نسخه مورد نظر خود برای ویندوز یا مک و حتی لینوکس را دانلود کرده و بعد از دریافت فایل آن به راحتی آن را بر روی سیستم خود نصب نمایید.

تم تلگرام دسکتاپپس از نصب تلگرام دسکتاپ می توانید به راحتی با وارد کردن شماره اکانت تلگرامی خود یک پیام حاوی کد فعالسازی برای تلگرام گوشی شما ارسال می گردد که باید آن کد را در تلگرام دسکتاپ وارد کنید تا به تلگرام گوشی خود در دسکتاپ دسترسی داشته باشید.

قابلیت تم تلگرام دسکتاپ

در آخرین آپدیت ارائه شده برای این نسخه از تلگرام علاوه بر اینکه شما می توانید افراد یا گروه و کانال ها را بالای لیست پین کنید تا همیشه بالا بمانند، می توانید از قابلیت پاک کردن پیام در چت های خصوصی استفاده کنید و در نهایت تغییر جذاب و هیجان انگیز اضافه شدن تم ها و شکل و شمایل های جدید به تلگرام شما می باشد.

تم تلگرام دسکتاپ

همچنین ببینید : 2 ترفند کاربردی نصب همزمان چند تلگرام روی کامپیوتر

دانلود و لیست تم تلگرام دسکتاپ

دانلود تم ها به راحتی هرچه تمام تر و از طریق یک کانال که خود تلگرام تدارک دیده است برای شما قابل مشاهده، انتخاب و سپس دانلود می باشد. برای رفتن به این کانال رسمی تلگرام تنها کافی است در تلگرام خود آدرس Themes@ را بزنید و سپس وارد این کانال رسمی تلگرام برای تم ها گردید. در این کانال تلگرام علاوه بر به نمایش گذاشتن عکس هایی از تم ها آن را به فایل دانلودی ریپلای نموده است که برای دانلود بر روی فایل باید بزنید.

تم تلگرام دسکتاپ

نصب تم تلگرام دسکتاپ

پس از اینکه تم مورد نظر خود را در تلگرام دسکتاپ دانلود نمودید کافی است به راحتی تنها بر روی همان فایل کلیک کنید تا یک پیش نمایش از تم نمایان شود و سپس پس از تایید بر روی ذخیره تغییرات بزنید. تا به همین راحتی تم های شما تغییر کنند. چنانچه از تم ها راضی نباشید و تمایل به بازگشت تم اصلی خود داشته باشید به راحتی این کار را در تنظیمات تلگرام خود انجام بدهید.

تم تلگرام دسکتاپ

ساخت تم تلگرام دسکتاپ به دست خودتان

این پایان کار نخواهد بود، بلکه چنانچه از هیچ یک از تم های مهیا شده راضی نباشید می توانید به سلیقه خود و با رنگ دلخواه برای هر یک از موارد تم اختصاصی خود را نیز به راحتی بسازید که تلگرام این امکان را در لینک زیر تدارک دیده است.

تم تلگرام دسکتاپ

 

منبع : https://www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.