خانه » فناوری های نوین » موبایل » 2 ترفند افزایش سرعت گوشی های اندروید قدیمی

2 ترفند افزایش سرعت گوشی های اندروید قدیمی

معمولا افرادی که گوشی های هوشمند قدیمی دارند متوجه کم شدن سرعت و همین طور نداشتن کارایی قبلی آن می گردند، در ادامه ی این مطلب با استفاده از چند ترفند قصد داریم سرعت این گوشی های هوشمند را بیشتر کرده و به شما کمک کنیم از این مشکل رهایی یابید ، در ادامه برای آشنایی با روش های افزایش سرعت گوشی های اندروید قدیمی با ما همراه باشید.

افزایش سرعت گوشی های اندروید قدیمی
افزایش سرعت گوشی های اندروید قدیمی

این مقاله را نیز مطالعه بفرمایید : 2 راه آسان بازیابی اطلاعات گوشی های اندرویدی

 

حذف موارد اضافه برای افزایش سرعت گوشی های اندروید

همراهان مجله ی پارسی وان ؛ با پاک کردن برنامه ها ، عکس ها و موسیقی هایی که دیگر از آن ها استفاده نمی کنید می توانید تا حدودی به سرعت گوشی های اندرویدی خود بیفزایید و حتی به غیر این می توانید با روشن یا خاموش کردن برخی از آیتم ها سرعت گوشی یا دستگاه هوشمند را نیز بیشتر کنید. البته این مورد در قسمت دوم و بعد از حذف موارد اضافه می باشد.

افزایش سرعت گوشی های اندروید قدیمی
افزایش سرعت گوشی های اندروید قدیمی

 

روش اول افزایش سرعت گوشی های اندروید

در صورتی که می خواهید که سرعت بیشتری را در دستگاه هوشمند خود تجربه کنید ، در ابتدا باید اپلیکیشن و برنامه های مزاحم را حذف نمایید. حذف برنامه هایی که باعث کاهش سرعت دستگاه هوشمند می گردند ، موجب بهینه کردن گوشی هوشمند برای بدست آوردن کارایی بیشتر می شود.

همراهان مجله ی پارسی وان ؛ فراموش نکنید که پیدا کردن برنامه های مزاحم و برنامه هایی که از آنها استفاده نمی کنید بهترین کار است. پر کردن گوشی با عکس ،فیلم و موسیقی باعث می گردد سرعت آن کاهش یابد. فضای ذخیره سازی در تبلت و گوشی های هوشمند SSD عملکرد آن نیز کمتر می گردد. با استفاده از برنامه های Files GO و همین طور برنامه Disk Usage می توانید به آسانی و بدون مشکل این فایل ها را حذف نمایید.

افزایش سرعت گوشی های اندروید قدیمی
افزایش سرعت گوشی های اندروید قدیمی

 

روش دوم جهت افزایش سرعت گوشی های اندروید

راه حل دوم یافتن برنامه هایی است که باعث کاهش سرعت گوشی هوشمند می گردند. در اندروید برنامه ها می توانند بدون اینکه انرژی مصرف کنند در پس زمینه اجرا گردند و برنامه هایی که به صورت صحیح نوشته شده باشند در مدت کم و به میزان کم انرژی را مصرف می کنند و در مقابل آن برنامه هایی که به صورت صحیح نوشته نشده باشند از قسمت های مختلف گوشی استفاده می کنند و بدین ترتیب مصرف انرژی و باطری این نوع از گوشی ها بیشتر می گردد.

 

منبع : https://www.parsi1.com


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

مشخصات گوشی Huawei Honor 8C مشخص شد

مشخصات گوشی هوشمند Huawei Honor 8C پیش از معرفی کامل توسط منابع ناشناسی به بیرون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.