خانه » کامپیوتر و اینترنت » بازی God of War و بررسی ویژگی های آن

بازی God of War و بررسی ویژگی های آن

همانگونه که از اخبار اخیر بازی منحصر به فرد God of War مشخص است ، بسیاری از پایه های بصیری بازی نسبت به نسخه های پیشین تغییر کرده اند. یکی از ویژگی های این بازی توانایی Customization ظاهر کریتوس می باشد. در بخشی از بازی که شما در حال ارتقای تبر خود و ویژگی های آن می باشید، می توانید ویژگی های ظاهری کریتوس مثل شکل و رنگ سپر و غیره را تغییر بدهید. در ادامه ی این مطلب به معرفی مختصر تغییرات بازی God of War و ویزگی های این بازی می پردازیم.

بازی God of War

معرفی مختصر بازی God of War

همانطور که از اخبار اخیر بازی منحصر به فرد God of War مشخص می باشد ، بسیاری از پایه های بصیری بازی نسبت به نسخه های پیشین تغییر کرده اند. به عنوان مثال دکمه ی پرش از بازی حذف شده است و یا مثلا اکنون کریتوس(خدای جنگ) به جای داشتن دو شمشیر متصل به زنجیر، یک تبر با قدرت خدایان در دست خود دارد. هم چنین ویژگی های ظاهری کریتوس نیز پیشرفت کرده است و تغییر داده شده اند.

از نکات قابل ذکر در باره ی این نسخه از بازی خدای جنگ حملات ترکیبی مختلفی است که می توانید با کریتوس انجام بدهید. با ارتقای قدرت تبر خود و حتی ارتقای قابلیت های فردی کریتوس حملات ترکیبی و سبک های مختلف مبارزه را برای خود انتخاب نمایید و دشمنان مختلف خود را نابود سازید. از طرف دیگر، از آن جایی که شما می توانید سبک های مختلف مبارزات ترکیبی (Combo Attacks) را انتخاب کنید انتظار آن می رود که هر یک دشمنان شما سبک متفاوتی در مبارزه کردن با شما داشته باشند.

بازی God of War

بیشتر بدانید : بازی لوتی وار 2 بازی پر طرفدار مخصوص گوشی اندروید

 

وجود یک زاویه دید از یک دوربین در بازی God of War

نکته ی دیگری که در باره ی این بازی می توان گفت ویژگی دوربین آن می باشد که تقریبا به طور زوم شده بر روی کارکتر کریتوس شما را همراهی می کند. ممکن است با خود بگویید که آیا با حضور تنها یک دوربین و زاویه دید حملات Combo را محدود نمی شود؟ پاسخ سوال شما در گستره ی زیادی از انواع حملات ترکیبی است که دید جدیدی به گیمر به هنگام مبارزه در این بازی داده است.

ویژگی های بازی God of War

یکی دیگر از ویژگی های این بازی توانایی Customization ظاهر کریتوس می باشد. در بخشی از بازی که شما در حال ارتقای تبر خود و ویژگی های آن می باشید، می توانید ویژگی های ظاهری کریتوس از جمله شکل و رنگ سپر او و همین طور زره او را تغییر بدهید.

شاید در نسخه های قبلی بازی God of War هدف خاصی جز پس گرفتن عدالت و نابودی موجودات نیمه جان و یا هیولا های غول آسا نبوده باشد، اما پس از به دنیا آمدن پسر کریتوس، در این نسخه از بازی شما به طور کامل این امر که هدف کریتوس محافظت از پسرش است را درک می کنید و عشق کریتوس نسبت به وی به طور کامل در این نسخه از بازی احساس می گردد.

بازی God of War

همراهان مجله ی پارسی وان ؛ میانگین نمرات این بازی 94 از 100 می باشد و یکی از بهترین بازی هایی است که اخیرا به بازار عرضه و معرفی شده است و شما را به اعماق داستان و روایت خود می برد.

نکته ی دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که در این نسخه از بازی علاوه بر تغییرات ذکر شده، شما نه تنها باید با دشمنان مبارزه کنید بلکه باید معما هایی را نیز حل کنید، که یعنی محوریت داستان این نسخه از بازی علاوه بر خلاقیت شما در خلق ضربات ترکیبی،به تفکر شما در حل محیط نیز نیازمند است. هر یک از موجودات موجود در این بازی و حتی نماد های هک شده بر روی تبر کریتوس افسانه و روایت مکتوب خود را دارند و همین امر جذابیت و رمز آلود بودن این بازی را دو چندان می کند بر طبق تحقیقات انجام شده در مجله ی پارسی وان ، تخمین زده شده است برای اتمام کامل بازی و جمع همه ی trophy ها و حل معما ها شما به 44 ساعت زمان نیاز خواهید داشت.

 

 

منبع : https://www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.