خانه » روانشناسی » جذب کردن دختران و استفاده از 5 راهکار برای موفقیت

جذب کردن دختران و استفاده از 5 راهکار برای موفقیت

بزرگترین مشکلی که معمولا پسر ها در این ارتباط دارند این است که فکر می کنند یک راه حل عمومی برای عاشق کردن دختران وجود دارد. صحیح است که اغلب دختر ها به ویژگی هایی مثل اعتماد به نفس یا وضعیت اجتماعی جذب می گردند اما هر دختری به طور جدا یک مورد جداگانه و خاص می باشد که برای جذب کردن او باید از روانشناسی عشق و جذب کردن دختران آگاهی داشته باشید. بنابر این در این مقاله در مورد روانشناسی جذب در زن ها سخن می گوییم تا به راحتی بتوانید شخص مورد علاقه ی خود را جذب نمایید.

جذب کردن دختران و استفاده از 5 راهکار برای موفقیت

حقایقی روانشناختی درباره جذب کردن دختران

همراهان همیشگی مجله ی پارسی وان ؛ اکنون می دانید که بر اساس روانشناسی جذب، همه ی دختر ها به یک شکل فکر نمی کنند اما هر دختری حداقل یکی از مواردی را که ادامه درباره ی آن ها صحبت می کنیم را در لیست آرزو های خود دارد.

پیش از اینکه بخواهید دختر ی را عاشق خود کنید در ابتدا باید او را به خوبی بشناسید. هنگامی که در مورد روانشناسی عشق در دختر ها آگاهی کسب کردید، متوجه می شوید دختر ها چگونه فکر می کنند و در کل چیزهایی مهمی را در می یابید که برای تاثیر قرار دادن هر دختری به آن نیاز دارید. زمانی که با این مسائل آشنا شدید همه کاری که باید انجام دهید این است که به شکل صحیح خود را برای شخص مورد نظر علامت گذاری نمایید.

جذب کردن دختران توسط مردان برجسته

زن ها به مردانی جذب می گردند که با جذبه، تاثیر گذار و قوی می باشند. در صورتی که از هر دختری در مورد مرد آرزوهایش بپرسید به عنوان مثال به یک ستاره ی معروف و خوش قیافه اشاره می کند. سپس وقتی ازدواج نمود ببینید آیا شباهتی بین مردی که با آن ازدواج کرده و ستاره ی رویا هایش وجود دارد یا خیر؟ یکی از موضوعات جالب در روانشناسی جذب در زن ها این است که هنگامی که آن ها به طور منطقی در مورد جذابیت فکر می کنند پارامتر های مختلفی را برای انتخاب خود تعریف می کنند؛ اما این پارامتر ها وقتی به طور ناخودآگاه به شخصی جذب می شوند متفاوت می باشد.

آیا دختر ها پسر های خوب را دوست دارند؟

در ابتدا اجازه دهید مفهوم کلمه ی خوب را برای تان توضیح دهیم تا بهتر متوجه ی منظورمان گردید. یک پسر خوب، پسری است که اجازه دهد دختر، همه کاره باشد؛ کسی که هر کاری برای خوشحال نمودن دیگران بکند حتی اگر به قیمت خوشحالی خودش باشد. همین طور پسر خوب، پسری است که همیشه با آن دختری که دوست دارد تماس گرفته و دنبالش است.

دختر ها به احساس امنیت نیازمند هستند؛ احساسی که در کنار یک مرد برجسته می یابند نه یک پسر خوب؛ مردی که مانند یه رهبر همه چیز را هدایت کند. در صورتیکه شخصی ترسو باشید و بازیچه ی دست دختر ها قرار بگیرید هیچ دختری عاشق تان نمی گردد.

جذب کردن دختران و استفاده از 5 راهکار برای موفقیت

بیشتر بدانید : جذب زن دلخواه خود و 7 راه برای مجذوب نمودن

نقش موقعیت اجتماعی در جذب کردن دختران

بر اساس روانشناسی جذب، بیشتر زن ها به حمایت نیازمندند؛ در نتیجه یکی از مهمترین چیزهایی که موجب می شود احساس امنیت کنند بودن با مردی است که موقعیت اجتماعی خوبی دارد و یا آینده اندیش می باشد. دلیل آن این است که مرد آینده اندیش به احتمال زیاد روزی موقعیت اجتماعی خوبی دارد. تحقیقات پژوهشگران نشان داده است مردی که ماشین گرانی زیر پایش دارد بسیار جذاب تر از مردی است که با یک ماشین معمولی رانندگی می کند .

جذب کردن دختران با اعتماد به نفس

اعتماد به نفس تنها نشانه ای است که 99% از زن ها متوجه ی آن می گردند و موجب می شود مردان بسیار جذاب تر به نظر برسند. اگر می خواهید دختری به شما جذب گردد اعتماد به نفس خود را افزایش داده و آن را نشان دهید.

جذب کردن دختران و استفاده از 5 راهکار برای موفقیت

بیشتر بدانید : عاشق کردن دختران و جلب نظر آن ها در 10 مرحله

نقش شهرت و جذابیت در جذب کردن دختران

به طور یقین، شهرت یکی از عوامل تاثیر گذار در جذابیت می باشد. یک تحقیق روانشناسی نشان داده است که دختر ها از مردی خوش شان می آید که دختری دیگر به او لبخند بزند!!، اکنون مردی را تصور کنید که بیشتر از یک طرفدار داشته باشد.

 

منبع : https://www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

علت و درمان حرف زدن در خواب

علت و روش درمان حرف زدن در خواب چیست ؟

خیلی از ما در خواب حرف می زنیم و خیلی ها هم در اطراف کسانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.