خانه » روانشناسی » عاشق کردن دختران و جلب نظر آن ها در 10 مرحله

عاشق کردن دختران و جلب نظر آن ها در 10 مرحله

بر اساس روانشناسی جذب در زن ها، دختر ها به اندازه ی مردان به خوش قیافه بودن اهمیت نمی دهند؛ اما به طور حتم به مردان سالم که خوش اندام باشند توجه خاصی می کنند. خبر خوش این است که هر موقع بخواهید می توانید تمرین های بدنسازی را شروع نمایید، از همین امروز به باشگاه بروید و اندامتان را متناسب کنید؛ این کار کاملا امکان پذیر می باشد. اما جلب نظر دختر ها فقط با تناسب اندام امکان پذیر نمی باشد ، در ادامه راهکار هایی برای عاشق کردن دختران به شما می آموزیم.

عاشق کردن دختران و جلب نظر آن ها
عاشق کردن دختران و جلب نظر آن ها

عاشق کردن دختران

مهمترین چیزی که باید به دست آورده و تقویتش کنید, اعتماد به نفس می باشد. شاید مهمترین دلیل شکست افراد در این بازی نداشتن اعتماد به نفس است. اگر می خواهید در این بازی به جایی برسید باید ترس را کنار گذاشته و به خود ایمان داشته باشید. بسیاری از افراد دختری را دیده و مدت ها با هم در یک محل (مثلا دانشگاه) روبرو می شوند، اما جرات نمی کنند حتی به او سلام دهیند. این مسئله دلایل زیادی دارد که مهم ترین دلیلش این است که بزرگترین کابوس پسر ها از یک دختر جواب منفی شنید است! برای همین بسیاری از آن ها ترجیح می دهند که قید بازی را بزند و این کاملاً اشتباه است! البته هیچ روش کاملاً مطمئنی برای “نه نشنیدن” وجود ندارد, اما روشه ایی وجود دارند که شدت اثر این ضربه را بسیار کم کرده و حتی می توان گفت که ضربه را به طرف مقابل برمی گردانند.

عاشق کردن دختران و جلب نظر آن ها
عاشق کردن دختران

بیشتر بدانید : جذب زن دلخواه خود و 7 راه برای مجذوب نمودن

روش های عاشق کردن دختران

با مزه بودن : آدم های بازنده معمولاً بسیار خشک و جدی هستند و همه چیز را خیلی جدی می گیرند. این حالت برای مثلاً محل کار یا وسط یه سخنرانی بد نیست ، اما اگر فکر می کنید که با همین حالتی که دارید می توانید دل دختری را به دست بیاورید باید بگوییم که در اشتباه هستید. البته شوخی های به جا ، وگرنه که نتیجه بالعکس می شود.

یک بعدی نبودن : همراهان مجله ی پارسی وان ؛ تمام افراد بازنده (در روابط) یک خاصیت مشترک دارند ( همه آن ها به شدت تک بعدی فکر می کنند و عمل می کنند ). بدین معنا که به جز یک موضوع خاص ، راجع به هیچ چیزدیگری نمی توانند فکر کنند یا حرف بزنند و هر حرفی را به طور اتوماتیک به موضوع خود می کشانند

اگر می خواهید موفق شوید باید شروع کنید در چند موضوع دیگر مطالعه کنید تا جایی که می توانید زندگی را تجربه کنید. مسافرت بروید, یکی دو تا زبان خارجی یاد بگیرید, با افرادی که مثل خودتان نیستند دوست شوید, فیلم ببینید, موسیقی گوش کنید, از مغزتان کار بکشید.

خوش تیپ بودن : پارامتر جذابیت در دخت رها, زیبایی یا اصطلاحاً خوشگل بودن و بیشتر بصورت شانسی و خدادادی است. اما در پسر ها اینطور نیست! پارامتر جذابیت ظاهری در پسر ها, خوش تیپ بودن است که 90% اکتسابی می باشد! به طور مثال « تام کروز » که این همه شیفته دارد، قدش حتی با استاندارد های ایران هم کوتاه است!

وین دیزل هنرپیشه آمریکایی که در فیلم سینمایی “سریع و آتشین” بازی کرده دماغ گنده و سر کچلی دارد , اما دختران بشسیاری شیفته ی ایشان نیز می باشند. البته خیلی ها ممکن است باز هم بگویند که ما امکانات مالی اینکار را را نداریم. باز هم مشکلی نیست! یه جمله معروف است که می گوید “اگه نمیشه از آب دریا خورد, حداقل میشه ازش چشید”. شما بجای اینکه از سر تا پاتو نو Upgrade کنید, این چند تا مورد رو رعایت کنید :

 1. بجای اینکه همه لباس های خود را از مارک های متوسط بخرید, یه کفش درست و حسابی بخرید (مثلاً آدیداس یا نایک یا تیمبرلند اصل)؛ در این صورت دیگر اصلاً اهمیتی ندارد شلوار یا پیراهن شما چه مارکی دارد, و یا اصلاً نو یا کهن است. یک نکته کلی هم بگوییم : “نو و کهنه بودن لباس خیلی مهم نیست, تمیز بودنشه که خیلی مهمه”!
 2. یک ادکلن واقعاً معروف بخرید, دخترا (تقریباً) همه چیزشون برعکس پسر ها ست؛ با چشمان خود حرف می زنند و با بینی خود نگاه می کنند.
 3. ریش خود را هم بزنید, البته نه اینکه کلاً ریش چیز بدی باشد, اما معمولاً حالت صورت را جدی تر نشان می دهد ( و به دلیل اینکه شما احتمالاً جدی هستید, با ریش ، زیادی جدی به نظر خواهید رسید! ).

با احساس بودن : این یکی از همه سخت تر و مهم تر است! باید نشان دهید که به حرف های دیگران توجه می کنید و برای دیگران دلسوزی می کنید. یک نکته مهم ویزه هم هست که خیلی خیلی به شما کمک خواهد نمود: “به گربه ها, بچه ها و گل ها علاقمندی نشون بدین, همه چیز خودش حل میشه!”

عاشق کردن دختران و جلب نظر آن ها
عاشق کردن دختران و جلب نظر آن ها

جنتلمن باشید : اصولا وقتی که دختر ها از پسری خوششان می آید, اولین عبارتی که برایش بکار می برند این است : “جنتلمن”. جنتلمن بودن ریزه کاری های فراوانی دارد :

 • مودب باشید.
 • آهسته صحبت کنید.
 • حرف دیگران رو قطع نکنید.
 • هرگز و تحت هیچ شرایطی فحش ندهید.
 • به خانم ها در هر سن و مرتبه ای احترام بگذارید.
 • به دیگران زل نزنید.
 • به اشتباه دیگران نخندید.
 • در موقع ورود یا خروج خانم ها مقدم هستند.
 • اگر نشسته بودید و یک خانم ایستاده بود حتما جای خود را به ایشان بدهید و غیره.

جسور باشید : شما هیچ وقت نباید از نزدیک شدن و حرف زدن با یک دختر بترسید. باید یاد بگیرید زمان مناسب رو برای شروع صحبت با یک دختر پیدا کنید و اصلا ترس و تردید را به خود راه ندهید.

قاطع باشید : بعضی از پسر ها واقعا باعث آبروریزی بشریت هستند! شما نباید به تمام چیزهایی که دختر ها می گویند با “بله” جواب بدهید. برخی از مسائل که سلیقه ای هستند, لزومی ندارد حتما تظاهر کنید که موافق نظر دختر ها هستید و یادتان باشد که شما مرد هستید نه یک موش! مطمئن باشید که به محض اینکه برای اولین بار روی نظر خود پافشاری کردید, ورق کاملا برمی گردد و دخترها نگران از دست دادن شما می شوند. البته حرف منطقی را از هر کسی قبول کنید ، اما زیر بار حرف زور نروید.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

علت و درمان حرف زدن در خواب

علت و روش درمان حرف زدن در خواب چیست ؟

خیلی از ما در خواب حرف می زنیم و خیلی ها هم در اطراف کسانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.