خانه » روانشناسی » جذب زن دلخواه خود و 7 راه برای مجذوب نمودن

جذب زن دلخواه خود و 7 راه برای مجذوب نمودن

باید قدم پیش گذاشته و با او حرف بزنید. اگر یاد نگرفته اید که چگونه به دختر مورد علاقه خود نزدیک گردید، ما در این قسمت چندین روش عملی به شما ارائه می دهیم تا به راحتی بـتوانید به جذب زن دلخواه خود بپردازید.

جذب زن دلخواه

جذب زن دلخواه

پیش از شروع باید تشخیص دهید که در کدام  شرایط “گرم” یا “سرد” قرار دارید. موقعیت گرم هنگامی است که او شما را مورد توجه قرار دهید و با یک سری از علائم (مانند حرکات چشم و زبان جسمانی ) چراغ سبز را نشان می دهد. موقیعت سرد زمانی است که آشنایی قبلی با نیز وجود ندارد و این اولین برخـورد شـمـا محسوب می شود. این موقیعت کمی مشکل تر به نـظر می رسد ، زیرا به علاقمندی او نسبت به خود مطمئن نیستید. اکنون به به آموزش روش هایی به نام « یخش کن » می پردازیم.

نقش معرفی در جذب زن دلخواه

این مسئله بسیار واضح است، تا زمانی کـه خـود را به او معرفی نکنید متوجه وجود شما نمی گردد. همیشه دوستی ها با یک معرفی ساده و صمیمی شـروع شده اند. تصادفا به سمت وی رفته و خود را معرفی نمایید. مثلا بگویید ” من علیرضا هستم. از آشناییتون خوشحالم” .

جذب زن دلخواه و سوال درباره وضعیت تاهل

همراهان مجله ی پارسی وان ؛ به یاد داشته باشید که این کار در هر شرایطی یک حرکت شجاعانه است و اگر فرد خوش تیپی باشید، احتمال ایـنکه او مثبت تر و واضح تر عمل نماید بیشتر می شود( و اگر نه دلیلی برای دوستانه تر بودن ). در هر صورت در این برخورد ضروری است. همیشه رک و با صراحت باشید، بدین ترتیب او نیز رک و با صـراحت می گردد.

اگر گفت که مجرد نیست و یا اگر بشما علاقمند نباشد، سریعا متوجه می شوید. مثلا می توانید بگویید : “قبل از اینکه اسمتونو که میدونم به قشنگیه خودتونه بپرسم ، می خواستم بدوم مجرد هستید؟” “یعنی من اینقدر خوش شانس هستم که مجرد باشید؟

جذب زن دلخواه و خرید آبمیوه

یکی از یخشک نهای معروف ، خریدن یک نوشیدنی خنک برای او می باشد .از گارسون بخواهید یک نوشیدنی دیگر مشابه با آنچه که قبلا روی میزش در حال نوشیدن آن بوده ( و یا اگر می خواهید خیلی پر جنب و جوش باشید مشابه با نـوشیدنی که خود شما در حال خوردن آن می باشید) برایش بیاورد. سینی این نوشیدنی را با تکه ای کاغذ دارای مطلبی با مزه به همـراه شماره تلفن خود مزین کنید. از گارسون بخواهید کـه حتما به او اطلاع بدهد که آن نوشیدنی از طرف چه کسی است. هنگام خارج شدن از محل کنار میز او توقفی کوتاه کرده و خود را به می معرفی نمایید. مثلا بگویید “امیدوارم از نوشیدنی خوشتان آمده باشد یا لذت برده باشید.” “این نوشیدنی مورد علاقه منه. فکر کردم شما هم ممکنه خوشتون میاد”.

جذب زن دلخواه

توصیف محیط اطراف برای جذب زن دلخواه

هر جایی به او برخورد کنید، اطراف شما چیزهایی وجود دارد که می توانید از آنه ا برای باز کردن سر صحبت استفاده کنید. اگر متـوجـه شـدید فردی روز سهتی را در محل کارش گذرانده ، می توانید جمله ای بـه وی بگویید که تنش ها و خستگی ها را از تنش بـیرون کند. این باعث می شود کـه او خودش را از سختی سبک ساخته و سر صحبت را باز کند.

سوال سرگشاده و جذب زن دلخواه

مشکل ترین قسمت یک یخش کن به کار بردن آن بـرای آغاز محاوره ای است که 30 ثانیه بعد از شروع شدن، خاتمه نپذیرد. برای جلوگیری از چنین وضـعیتی، اقدام بـه پرسیدن سؤالی نمایید که پاسخش بـه “بله” یا “خیر” ختم نشود و احتیاج به بسط بیشتری داشته باشد. مثلا بگویید”خوب، سرگرمیات چیا هستن . خوب، آخر هفته ها چطوری خودت مشغول می کنی؟“

برای جذب زن دلخواه، سلام کنید

همانطور که از آن بر می آید، از ایـن طرز برخورد کلاسیک معمولا چشم پوشی می شود. اکثر افراد بلافاصله جواب سلام را می دهند که تـصور می کنند ادب و نزاکت اینگونه ایجاب می کند. با اینحال جواب سلام می تواند در را برای آغاز سـخن باز گرداند. سلام، شروع کننده ای ساده است که باعث ایجاد جرات برای گفتگو با افراد نا آشنا می شود. می توانید بگویید “سلام!”

جذب زن دلخواه و وادار به لبخند زدن

وادار کردن او بـه لبخند زدن بـه طور معجزه آسایی موجب شکستن یخ او شود. زنان عاشق مردانی می باشند که بتوانند آن ها بخندانند. خوش مشربی موجب جذابیت بیشتر مردان می شود. می توانید بگویید “شرط می بندم می تونم در عرض 5 ثانیه بخندونمت” “دوست داری یه جوک بامزه برات تعریف کنم” . کمی یخ بشکنید خواه سر کارتان باشید، چه مشغول بازی و یا در حال گردش، ممکن است با دختر مورد علاقه خود روبرو گردید.

جذب زن دلخواه

نکته ی مهم این است که فقط باید بدانید چه کاری را و در چه زمانی باید انجام دهید. همیشه آرام و صادق باشید و اگر فردی جواب رد به شما داد، نامید نگردید و با اعتماد بنفس بیشتر به دنبال همسر مورد علاقه خود باشید.

 

منبع : https://www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

علت و درمان حرف زدن در خواب

علت و روش درمان حرف زدن در خواب چیست ؟

خیلی از ما در خواب حرف می زنیم و خیلی ها هم در اطراف کسانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.