خانه » گوناگون » گردشگری » غذا های هواپیمایی ها و 15 مورد آنها در شرکت‌های‌مختلف

غذا های هواپیمایی ها و 15 مورد آنها در شرکت‌های‌مختلف

بسیاری از افراد از غذا های هواپیمایی ها رضایت خاطر ندارند ، برخی از این نارضایتی به دلیل نوع غذا ها و تنوع غذایی می باشد. در کشور های مختلف نیز اینگونه است. اما در این بخش شما را با 15 غذای متفاوت که در شرکت های مختلف هواپیمایی سرو می شود آشنا خواهیم نمود تا بدانید غذا های هواپیمایی ها در کشور های مختلف چه تفاوتی با یکدیگر دارند.

غذا های هواپیمایی ها

غذا های هواپیمایی ها

همراهان مجله ی پارسی وان ؛ درست است که تصور عموم مردم این است که غذا های هواپیمایی بدمزه هستند و طرفدار چندانی ندارند، اما باید بدانید که این موضوع درباره همه هواپیمایی ها صدق نمی کند. درست مثل همه خدمات دیگر، شرکت های مختلف هواپیمایی می توانند منو های بهتر یا بدتری نسبت به یکدیگر داشته باشند. حالا که رقابت بین هواپیمایی ها و ایرلاین های مختلف افزایش یافته است، بیاید با هم 15 تا از وعده های مختلف هواپیمایی های جهان را مقایسه کنیم.

غذا های هواپیمایی ها ی ژاپن (Nippon Airways)

غذای آن ها شامل مخلوط غذای دریایی به همراه نودل و سبزیجات به علاوه نان می باشد. البته در طبقه فرست کلاس این هواپیمایی می توانید از سالمون دودی به همراه گوش ماهی به همراه اردک پخته شده در سس سویا لذت ببرید.

غذا های هواپیمایی ها

انگلیس (British Airways)

از غذای آن ها می توان به لازانیای گیاهی، پلوی کوسکوس (غذای مغربی) به همراه نان با دسر چیزکیک انبه اشاره نمود. اما در فرست کلاس برای شما تن ماهی سرخ شده به همراه استیک گوساله سرو می شود.

غذا های هواپیمایی ها

غذا های هواپیمایی ها ی آلمان (Lufthansa)

غذای آن ها شامل مرغ و نودل و سبزیجات، سالاد سیب زمینی به همراه نان بعلاوه کیک شکلاتی و میوه خشک به عنوان دسر می گردد. در طبقه فرست کلاس این هواپیمایی، میگوی کبابی به همراه دنده گوساله تفت داده و آب پز شده برای شما سرو می شود.

فرانسه (Air France) و غذا های هواپیمایی ها

غذای آن ها شامل پاستای مرغ به همراه سس خامه ، باگت کوچک ، کمپوت سیب و تارت شیرین می گردد. ایر فرانس برای طبقه ی فرست کلاس با یک سرآشپز معروف به نام “دنیل بولود” همکاری می کند و شما در همه 11 پرواز فرست کلاس این هواپیمایی می توانید طعم شاه میگو های اقیانوس اطلس رو امتحان کنید.

غذا های هواپیمایی ها

ویتنام (Vietnam Airlines)

کیک میگو و ماهی کبابی، به همراه برنج و سبزیجات با سالاد و سس ایتالیایی به علاوه نان در ویتنام ایرلاینز سرو می شود. در طبقه فرست کلاس این هواپیمایی، سالمون دودی و سالاد میگو به همراه استیک گوساله تفت داده شده و قارچ سرو می گردد.

غذا های هواپیمایی ها

هنگ کنگ (Cathay Pacific)

غذا شامل میگو صبحانه به سبک کانتونیز، دامپلینگ و نودل به همراه سالاد میوه و کروسان کره ای است و در فرست کلاس این هواپیمایی، سالاد گوش ماهی فوق العاده خوشمزه به همراه شاه میگوی سرخ شده سرو می شود.

غذا های هواپیمایی ها

کانادا (Air Canada)

در ایر کانادا می توانید املت پنیری با اسفناج، نان، ماست میوه ای با طعم توت های وحشی و سالاد میوه در کنارش میل کنید و در فرست کلاس ایر کانادا انواع ماهی به دیریت سرآشپز “دیوید هاکسورث” برای شما سرو می شود.

غذا های هواپیمایی ها

مکزیک (Aeromexico) و غذا های هواپیمایی ها

غذا شامل ساندویچ کالباس و پنیر، سالاد و نان به علاوه ی کیک شکلاتی به عنوان دسر است و در فرست کلاس می توانید سالسا و املت لوبیا سیاه نوش جان کنید.

غذا های هواپیمایی ها

غذا های هواپیمایی ها در گرینلند (Air Greenland)

در ایر گیرینلند سینه مرغ سوخاری به همراه سیب زمینی و سبزیجات، یک اسلایس نان و پنیر خامه ای با کیک بلوبری به عنوان دسر سرو می شود. در فرست کلاس سالمون دودی و فلفلی به همراه سالاد کوسکوس برای شما سرو خواهد شد.

غذا های هواپیمایی ها

آمریکا (American Airlines) و غذا های هواپیمایی ها

غذا شامل لازانیای پنیری به همراه سالاد و نان با یک اسلایس کیک هویج به عنوان دسر می گردد و در فرست کلاس مخلوطی از ساندویچ های سرد و پنیر و سبزیجات کبابی سرو می شود.

غذا های هواپیمایی ها

ترکیه (Turkish Airlines)

پیش غذای سالمون دودی، مرغ تند با برنج و سبزیجات با چیز کیک در Turkish Airlines سرو می گردد. در فرست کلاس هم فیله گوساله کبابی به همراه گوجه، فلفل سبز و پلوی برنجی سرو می گردد.

غذا های هواپیمایی ها

غذا های هواپیمایی ها در هاوایی (Hawaiian Airlines)

غذا شامل سالاد میوه ی طالبی و انگور، پنیر، بیسکوییت و شیرکاکائو با آجیل خشک است و در فرست کلاس می توانید بشقاب دریایی به همراه شاه میگو و سیر کبابی را امتحان کنید.

غذا های هواپیمایی ها

غذا های هواپیمایی ها در استرالیا (Qantas)

غذا شامل کیش تخم مرغی صبحانه به همراه بیکن و گوجه، سالاد میوه، شیرینی و شکلات خرگوشی است و در فرست کلاس می توانید ماهی سرخ شده میل کنید.

غذا های هواپیمایی ها

اسپانیا (Iberia Airlines) و غذا های هواپیمایی ها

غذا شامل املت به همراه کالباس، نان و روغن زیتون با کروسان و سالاد میوه می گردد. در فرست کلاس هم اردک به همراه سس انگور سرو می گردد.

غذا های هواپیمایی ها

نیوزیلند (Air New Zealand)

غذا شامل پاستا و مرغ سوخاری به همراه سس فلفل شیرین به علاوه شکلات سفید و بستنی توت به عنوان دسر است و در فرست کلاس سالمون به همراه سالسای زیتون سرو می شود.

غذا های هواپیمایی ها

همان طور که ملاحظه می کنید، غذا خوردن در اوج آسمان آنقدرها هم بد نیست، بستگی دارد شما چه هواپیمایی انتخاب می کنید که با سلیقه تان جور دربیاید. لطفا درباره تجربه شخصی خود از غذا های هواپیمایی ها برای ما کامنت بگذارید.

منبع : https://www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

هانوفر

سفر به شهر زیبای هانوفر در آلمان

هانوفر یکی از مهم ترین شهر های آلمان است که در شمال این کشور و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.