خانه » کامپیوتر و اینترنت » بازی PUGb و سیستم مورد نیاز برای اجرای آن

بازی PUGb و سیستم مورد نیاز برای اجرای آن

بازی PUGb یک بازی بسیار مناسب برای تجربه ی مبارزه به عنوان شخصیت خود محور می باشد. در این بازی تقریبا می توانید از هر نوع وسیله ی نقلیه نظیر هواپیما، موتور سیکلت ها ، ماشین هایی همچون جیپ های جنگی و یا ماشین های off road استفاده کنید. اکنون زمان آن رسیده است که در ادامه به سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی PUGb بپردازید.

 بازی PUGb

معرفی بازی PUGb

بازی PUGb یک بازی بسیار مناسب برای تجربه ی مبارزه به عنوان شخصیت خود محور خود می باشد. در این بازی می توانید شخصیت خود را به کمک قابلیت شخصی سازی بسازید، اسلحه و تجهیزات خود را انتخاب کرده و به دنیای وسیعی پا بگذارید که پر از کاربرانی است که منتظر به چالش کشیدن شما می باشند.

در این بازی شما می توانید تقریبا بدون هیچ محدودیتی از عناصر محیطی خود بهره مند شوید. رقیبان خود را در زمین، آب و هوا به چالش بکشید. سوار بر ماشین های off road شده و به همراه دوستان خود رقبای خود را با گلوله به خاک و آتش بکشید.

خوشبختانه پشتیبانی سرور های این بازی قدرتمند می باشد و با مشکلاتی همچون لگ های سروری کم تر رو به رو  می شوید. این بازی توانایی پشتیبانی از 100 کاربر را به طور همزمان دارد پس با خیال راحت پا به جهان بازی بگذارید که پر از چالش و رقیب می باشد.

همراهان مجله ی پارسی وان ؛ کلاه خود را فراموش نکنید! به هنگام شخصی سازی کارکتر خود یکی از نکات کلیدی که اخیرا رد و بدل شده است جلوگیری از one shot one kill حاصل از head shot توسط کلاه می باشد، بنابر این با دقت کارکتر خود را بسازید.

بازی PUGb

بیشتر بدانید : بازی God of War و بررسی ویژگی های آن

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی PUGb

حداقل سیستم مورد نیاز بازی:

 • CPU: Intel Core i3 4340, AMD FX-6300
 • CPU SPEED: Info
 • RAM: 6 GB
 • OS: 64-Bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
 • VIDEO CARD: nVidia GeForce® GTX 660 2GB, AMD Radeon™ HD 7850 2GB
 • FREE DISK SPACE: 30 GB

سیستم پیشنهادی جهت بازی PUGb

 • OS : Win 7/8.1/10 64BIT
 • CPU : Core i7-4770 3.4GHz / FX-8350
 • RAM : 6 GB
 • GPU : GTX 1060 / Radeon RX 480
 • HDD : 30 GB

بازی PUGb

در این بازی تقریبا می توانید از هر نوع وسیله ی نقلیه نظیر هواپیما، موتور سیکلت ها ، ماشین هایی همچون جیپ های جنگی و یا ماشین های off road استفاده نمایید. همانند یک sky diver با چتر نجات خود از ارتفاعات بالا از هواپیما به بیرون پریده و در محلی که دشمنان شما کمین کرده اند فرود بیایید و قتل عام را شروع کنید.

بازی PUGb

با توجه به ویژگی های وسیع این بازی و کارایی بالای ویژگی های بصری آن، این بازی به رقیبی اساسی برای بازی هایی نظیر Fortnite تبدیل شده است و تقریبا برخی از گیمر ها را بر سر دو راهی قرار می دهد.

منبع : https://www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.