خانه » کامپیوتر و اینترنت » آپلود عکس در وردپرس و 2 روش انجام اینکار

آپلود عکس در وردپرس و 2 روش انجام اینکار

وردپرس یک سیستم وبلاگی است و ما در آن شکی نداریم اما مطمئنا با پلاگین ها و کد هایی که تا به حال منتشر شده است متوجه شده اید که با این سیستم وبلاگ ساده می توانید همه کاری را انجام دهید. امروز هم در عین غافلگیری می خواهیم به سراغ آموزش دو روش آپلود عکس در وردپرس برویم. پس مثل همیشه با ما باشید.
آپلود عکس در وردپرس و 2 روش انجام اینکار

آپلود عکس در وردپرس

جهت آپلود عکس در وردپرس و در قسمت نوشته ها دو راه وجود دارد که با توجه به سلیقه و میل خود میتوانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

روش اول آپلود عکس در وردپرس

چنانچه قصد آپلود عکس در وردپرس را دارید، اگر در حال اضافه کردن نوشته در قسمت نوشته ها و افزودن نوشته می باشید، روی گزینه افزودن پرونده چند رسانه ای کلیک کنید.
سپس با صفحه ی دیگری رو به رو خواهید شد، در سربرگ کتابخانه پرونده های چند رسانه ای تصاویر یا ویدئوهایی که از قبل آپلود/ بارگذاری نموده اید قابل مشاهده بوده و حتی می توانید از آن ها استفاده کنید.
چنانچه مایل هستید تصویر جدیدی را بارگذاری/ آپلود نمایید وارد سربرگ بارگذاری پرونده ها شوید و با کلیک روی گزینه گزینش پرونده ها تصویر مورد نظرتان را از مسیر مربوطه در سیستم یافته و اقدام به آپلود نموده و یا می توانید تصویر مورد نظرتان را به این قسمت بکشید.
آپلود عکس در وردپرس و 2 روش انجام اینکار
پس از آپلود عکس در وردپرس با کلیک بر روی تصویر، در سمت چپ صفحه گزینه هایی جهت ویرایش تصویر و پاک کردن تصویر در اختیار شما می باشند. همچنین در کادر های مشخص شده می توانید نشانی و نام تصویر را تغییر دهید و یا متن جایگزینی برای آن در نظر بگیرید. با کلیک روی گزینه گذاشتن در نوشته می توانید تصویر را در متن نوشته قرار بدهید.
آپلود عکس در وردپرس و 2 روش انجام اینکار

روش دوم آپلود عکس در وردپرس

جهت دسترسی کلی به تمامی تصویر ها و ویدئو و صوت های بارگذاری شده و همین طور آپلود/ بارگذاری آن ها می توانید به روش زیر اقدام نمایید.
در صفحه اصلی ورد پرس روی گزینه رسانه کلیک نموده و سپس روی کتابخانه کلیک کنید. در قسمت همه موارد رسانه ای می توانید به تفکیک هر یک از دسته های موجود را مشاهده کنید.
در قسمت همه ی تاریخ ها می توانید بر اساس تاریخ پرونده های بارگذاری شده را مورد بررسی قرار دهید. با کلیک روی گزینه انتخاب دسته جمعی امکان انتخاب همزمان و سپس حذف موارد انتخابی ممکن می شود. همچنین با کلیک روی گزینه افزودن در بالای صفحه می توانید تصویر (یا ویدئو و صوت) مورد نظر را بارگذاری/ آپلود کنید (البته توجه داشته باشید که این قسمت جایگزین روش اول می باشد).
آپلود عکس در وردپرس و 2 روش انجام اینکار
همچنین می توانید پرونده های چند رسانه ای موجود در این بخش را مدیریت کنید. با کلیک روی هر تصور گزینه هایی در اختیار شما قرار می گیرد که به بررسی هر کدام از آن ها می پردازیم:
  1. در فیلد های موجود در این قسمت امکان تغییر نشانی و نام تصویر فراهم شده است و شما می توانید متن جایگزینی برای تصویر داشته باشید (در صورت نمایش داده نشدن تصویر در نوشته متن جایگزین نمایش داده می شود).
  2. با انتخاب گزینه پاک کردن برای همیشه تصویر انتخاب شده حذف می گردد.
  3. با کلیک روی گزینه ویرایش تصویر امکان ویرایش تصویر فراهم خواهد شد.
  4. با کلیک روی فلش ها ی موجود در بالای صفحه، امکان جا به جا شدن بین تصاویر و یا خروج از این قسمت با کلیک روی علامت ضربدر فراهم شده است.
آپلود عکس در وردپرس و 2 روش انجام اینکار
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *