خانه » کامپیوتر و اینترنت » اطلاع رسانی گوگل در پاسخ به نظرسنجی کاربران

اطلاع رسانی گوگل در پاسخ به نظرسنجی کاربران

گوگل هر روز به فکر تغییراتی است که بتواند کاربرد بهتری برای کاربران خود داشته باشد. اخیرا گوگل شروع به ارسال ایمیل های اطلاع رسانی به کاربرانی نموده است که هنگامی در یک نظر سنجی یا پست نظری را می گذارند. زمانی که کاربر در نظر سنجی یا پست یک شرکت مهم شرکت نماید و شرکت به آن نظر پاسخی بدهد، گوگل در این هنگام ایمیلی جهت اطلاع رسانی به کاربر ارسال خواهد کرد. اطلاع رسانی گوگل به هنگام پاسخ به نظرات، یکی از تغییرات گوگل می باشد که در ادامه بیشتر درباره آن صحبت می کنیم.

اطلاع رسانی گوگل در پاسخ به نظرسنجی کاربران

تغییرات در اطلاع رسانی گوگل

چندی قبل در مقالات گذشته مجله ی پارسی وان؛ در مورد بروزرسانی گوگل و حذف نمایش سایت از جستجوی تصاویر گوگل صحبت نمودیم. اخیرا شاهد تغییر جدیدی در گوگل هستیم. هنگامی که شرکت در google my business به نظر کاربری پاسخ بدهد، گوگل ایمیل اطلاع رسانی به کاربر ارسال خواهد کرد. این گزینه برای شرکت ها باید انگیزه ای برای پاسخ به مشتریان (چه مثبت و چه منفی ) باشد. پیش از این امکان داشت پاسخ شرکت ها توسط GMB نادیده گرفته شود، مگر این که منتقد عمدا برای بازبینی، بازمی گشت.

با وجود ارسال ایمیل ها، احتمال دیده شدن پاسخ ها افزایش یافته است. این فرصت ارتباط بیشتر با مشتری را برای شرکت ها فراهم می سازد تا نقد های منفی را اصلاح نموده و با مشتری ارتباط قوی تری ایجاد کنند.

تاثیرات اطلاع رسانی گوگل در پاسخ به نظرسنجی کاربران

اطلاع رسانی گوگل در پاسخ به نظرسنجی کاربران

در واقع این حرکت در راستای ایجاد رقابت بین شرکت ها است و با بازخورد مثبت و منفی از طرف افراد و کاربران و همچنین ایجاد انگیزه برای کاربران برای مشارکت بهتر و بیشتر در این نظر سنجی ها با بازخورد از طرف شرکتی که نظر سنجی را قرار داده است.

صرف نظر از اطلاعیه ها، به طور کلی پاسخ به نظرات یه کار مفید و خوب می باشد، به دلیل این که نشان می دهد که آن کسب و کار تا چه اندازه دارای اهمیت می باشد.

هم چنین باید در نظر داشته باشید پاسخ نامناسب به این نظرات و بازخورد ها می تواند برای شما تاثیراتی منفی داشته باشد. بنابر این تلاش کنید بهترین پاسخ ها را برای کاربران خود قرار بدهید تا کاربران تشویق به در شرکت در نظر سنجی های بعدی شما در آینده شوند.

 

 

منبع: https://www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.