خانه » گوناگون » گردشگری » مکان‌های دیدنی ناگویا، معبد آتسوتا و موزه میجی مورا

مکان‌های دیدنی ناگویا، معبد آتسوتا و موزه میجی مورا

ناگویا یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در ژاپن و چهارمین شهر بزرگ آن می باشد. این شهر مرکز استان هونشو نیز می باشد. به لطف قرار گرفتن در کنار اقیانوس آرام، این شهر به عنوان بزرگترین بندر ژاپن نیز شناخته می شود. جالب است بدانید که اولین خط مترو ژاپن نیز در این شهر احداث شده است. بسیار این شهر را به سرامیکش می شناسند چرا که محصول اصلی ناگویا می باشد. در حال حاضر باکیفیت ترین و گرانترین سرامیک های دنیا در این شهر ساخته می شود. برای آشنایی بیشتر با جاذبه های گردشگری ناگویا ما را همراهی کنید.

ناگویا

مکان‌های دیدنی ناگویا

معبد آتسوتا

همان طور که می دانید ژاپن به نام کشور معابد شناخته می شود. شما می توانید در هر کدام از شهر های این کشور یک یا دو معبد چند هزار ساله پیدا کنید. ناگویا نیز از این قضیه مستثنی نیست. معبد آتسوتا به عنوان بزرگترین معبد شینتو (مذهب ارواح پرستی) در ژاپن شناخته می شود. هر ساله بیش از 500 هزار نفر از این معبد دیدن می کنند. این معبد که در قرن اول میلادی تاسیس شد و به خاطر حفظ نشان امپراتوری شهرت دارد. شما می توانید از بنای زیبا، هر روزه از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر دیدن کنید.

قلعه ناگویا

یکی از قدیمی ترین ساختمان های باقی مانده از دوران دایمو ها، قلعه ناگویا می باشد. این قلعه زمانی محل انجام مانور های نظامی بوده است. کنشین اوئسوگی، یکی از مهم ترین فرمانروایان ژاپنی، ارتش خود را در این قلعه تعلیم می داده است. این قلعه بارها آسیب دیده و مورد بازسازی قرار گرفته است. آخرین بار در سال 1959 تغییراتی عمده در این دژ بوجود آمد که از مهم ترین آنها می توانیم به برداشته شدن مجسمه توکوگاوا اشاره کنیم. در این قلعه شما می توانید از بخش های مختلفی دیدن کنید. یکی از این بخش ها موزه هنر می باشد که در آن مهم ترین نقاشی های عصر کاولا نگهداری می شود.

موزه هنری توکوگاوا

این موزه یکی از برترین موزه ها در ژاپن است که محل نگهداری آثار هنری به جامانده از خانواده ثروتمند توکوگاوا می باشد. از مهم ترین این آثار می توان به شمشیر یودا اشاره کرد. این موزه بی نظیر را (ناگویا شی بیجوتسوکان)، در سال 1987 تاسیس کرد و از آن دوران مهم ترین آثار سوررئال ژاپنی را در آن قرار داد. از مهم ترین هنرمندانی که آثارشان در این موزه نگه داری می شود، می توان به افرادی نظیر شان اسکالی، کانسوک یاماموتو و الکساندر کالدر اشاره کرد. هزینه بازدید از این موزه زیبا تنها 500 ین می باشد.

ناگویا

موزه میجی مورا

یکی دیگر از موزه هایی که حتما باید از آن دیدن کنید، موزه میجی مورا می باشد. این موزه در واقع یک روستا است که زمانی در آن مهم ترین مناسک مذهبی بودایی ها انجام می شده است. شما می توانید در این موزه به خوبی با معماری ژاپنی از دوره میجی در سال های 1868 تا 1912 آشنا شوید. در این منطقه بیش از 60 خانه وجود دارد که هر کدام از آنها روایت گر داستانی منحصر به فرد است. شما می توانید با پرداخت هزینه ناچیزی از درون این خانه ها نیز دیدن کنید.

باغ وحش و باغ گیاه شناسی هیگاشیاما

این باغ یکی از بهترین مکان ها برای بازدید های خانوادگی بشمار می رود چرا که بازدید از آن می تواند برای هر کسی لذت بخش باشد. این باغ که در سال 1909 احداث شده است، یکی از قدیمی ترین تاسیسات در ژاپن می باشد. شما می توانید در این مکان از باغ وحش، پارک تفریحی، و باغ گیاه شناسی دیدن کنید. در باغ وحش این مجموعه بیش از 1000 گونه مختلف جانوری قرار دارد.

منبع: www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

هانوفر

سفر به شهر زیبای هانوفر در آلمان

هانوفر یکی از مهم ترین شهر های آلمان است که در شمال این کشور و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *