خانه » کامپیوتر و اینترنت » اپل واچ و نحوه اشتراک گذاری رکورد فعالیت های آن

اپل واچ و نحوه اشتراک گذاری رکورد فعالیت های آن

اپل واچ نوعی ساعت هوشمند است که قابلیت اتصال به گوشی تلفن همراه شما را دارد و ویژگی های فراوانی ذارذ که همین ویژگی ها باعث جذب کاربران بسیاری شده است. بی شک یکی از بهترین قابلیت‌ های اپل واچ، ثبت فعالیت‌ های ورزشی و حرکتی روزانه کاربران می باشد. اپلیکیشن Activity در اپل واچ به طور نسبتاً دقیق تمامی فعالیت‌ های بدنی را ثبت و ذخیره کرده و کاربران را قادر می سازد تا به طور کامل فعالیت‌ های انجام داده را به صورت روزانه و ماهانه بررسی نمایند.

اپل واچ و نحوه اشتراک گذاری رکورد فعالیت های آن

اپلیکیشن Activity در اپل واچ

در این اپلیکیشن، حلقه‌ های رنگی تمامی اطلاعات مهم از فعالیت‌ ها را به شما نشان می‌ دهد. برای نمونه حلقه قرمز رنگ، کالری سوزانده شده را نماایش می‌ دهد و از طرف دیگر، حلقه‌ های سبز و آبی رنگ به ترتیب میزان حرکات ورزشی و مدت زمان ایستادن را نشان می‌ دهد. در این میان، اپلیکیشن Activity یک قابلیت منحصر به فرد و کاربردی دیگر نیز دارد که از طریق آن کاربران قادر خواند بود تا فعالیت‌ های روزانه خود را با دیگر کاربران اپل واچ به اشتراک گذارند. این کار باعث می‌ شود تا به صورت مجازی کاربران از لحاظ فعالیت‌ های ورزشی با یکدیگر در ارتباط باشند و بتوانند به طور مشخص رفتار یکدیگر را زیر نظر بگیرند و با مقایسه فعالیت خود با دیگر کاربران، انگیزه بیشتری برای انجام فعالیت‌ های روزانه پیدا کنند. در حقیقت این قابلیت باعث می‌ گردد تا اپلیکیشن Activity به خودی خود، یک شبکه اجتماعی مبتنی بر ورزش و فعالیت‌ های بدنی را در خود به همراه داشته باشد.

اشتراک گذاری رکورد فعالیت‌ های اپل واچ با دیگران

اپل واچ و نحوه اشتراک گذاری رکورد فعالیت های آن

روش کار اپل واچ

روش انجام این کار بسیار ساده و آسان می باشد و تنها کافی است چند کار کوچک را در گوشی آیفون و اپل واچ خود انجام بدهید. در مرحله اول در آیفون، اپلیکیشن Activity را باز نمایید. سپس در پایین اپلیکیشن آیکون Share را پیدا نمایید و آن را انتخاب کنید. شما همچنین می‌توانید دکه + را در قسمت بالای آن انتخاب کنید.

از این مرحله به بعد، روند کاری مانند ارسال یک پیام از طریق اپلیکیشن Messages است و تنها کافی است نام فردی که می‌ خواهید اطلاعات را با او در میان بگذارید را تایپ نمایید. شما همچنین می‌ توانید نام چند نفر را به صورت هم‌ زمان در این بخش وارد نمایید. شما می‌ توانید پس از انتخاب نام افراد، حلقه‌ هایی که می‌ خواهید با آن‌ ها به اشتراک بگذارید را انتخاب نمایید و در نهایت گزینه Send را انتخاب نمایید تا اطلاعات شما ارسال گردد.

 

منبع: https://www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

متا تگ توضیحات و هماهنگ سازی سایت با تغییرات گوگل

متا تگ توضیحات و هماهنگ سازی سایت با تغییرات گوگل

در سال 2015 میلادی گوگل، محدودیت 155 کاراکتری متا تگ توضیحات (Meta Description) سایت در Search …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.