خانه » اخبار روز » زن سارق با آبمیوه رانندگان را سر کیسه می‌کرد

زن سارق با آبمیوه رانندگان را سر کیسه می‌کرد

زنی که با آبمیوه مسموم، رانندگان را بیهوش کرده و اقدام به سرقت اموال آن ها می کرد، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ «عبدالرضا خیرخواهان» فرمانده انتظامی شهرستان کرج در تشریح این خبر اظهار داشت: پس از مراجعه یکی از شهروندان به کلانتری ۳۹ گلشهر مبنی بر سرقت مدارک و اموال وی از خودرو اش، بلافاصله ماموران کلانتری پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

در تحقیقات تکمیلی از شاکی مشخص شد که او ساعت ۲۲ شب گذشته در حال تردد در خیابان بوده که زنی با قرار گرفتن در مسیر خودرو از وی می خواهد تا او را به صورت دربستی به آدرس مورد نظرش ببرد. با سوار کردن زن به خودرو طولی نمی کشد که مسافر از وی می خواهد برای خرید آبمیوه توقف کند بنابراین نامبرده پس از خریدن چند عدد آبمیوه با پافشاری و اصرار از راننده می خواهد تا یکی از آبمیوه ها را بخورد که پس از نوشیدن آبمیوه، راننده بیهوش می شود و در نتیجه خودرو با جدول برخورد کرده و آن زن با سوءاستفاده از فرصت به دست آمده اموال راننده را از قبیل تمامی مدارک و وسایل جانبی خودرو و ۴ میلیون پول نقد وی را به سرقت می برد.

در این رابطه تیم های ویژه پلیس تشکیل و در   نهایت سارق به نام «زیبا-خ» شناسایی، دستگیر و به کلانتری منتقل شد. متهم در بازجویی های ماموران به سرقت اموال شاکی اعتراف کرده و در خصوص چگونگی سرقت اظهار داشت که در ساعت های پایانی شب با سوار شدن به خودروهای مدل بالا در طول مسیر با برنامه ریزی های قبلی به بهانه خرید آبمیوه از خودرو پیاده شده و سپس با وانمود کردن این موضوع که آبمیوه تازه است، آبمیوه حاوی مواد سمی را به راننده تعارف و با پافشاری، رانندگان را مجبور به نوشیدن آن می کرده و پس از بیهوش شدن مالباختگان، اموال آن ها را به سرقت می برده است.

 

منبع: tabnak.ir

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *