خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » علیزاده به مدال نقره بسنده کرد

علیزاده به مدال نقره بسنده کرد

فرنگي کار وزن 74 کيلوگرم کشورمان با شکست در فينال رقابت هاي قهرماني آسيا مقابل حريف کره اي به مدال نقره بسنده کرد. در ادامه رقابت هاي کشتي فرنگي  قهرماني آسيا و در روز دوم اين مسابقات، پيکارهاي 3 وزن دوم از امروز (جمعه) پيگير شد که فرنگي کار وزن 74 کيلوگرم کشورمان با شکست در فينال مقابل حريف کره اي به مدال نقره بسنده کرد.

به گزارش فارس، در وزن 74 کيلوگرم، هادي عليزاده پورنيا پس از استراحت در دور نخست، با پيروزي در دور دوم مقابل ماکسات يرژپوف برنده مدال برنز 2012 آسيا از قزاقستان در 2 تايم با نتايج يک بر صفر و يک بر يک راهي مرحله نيمه نهايي شد. وي در اين مرحله نيز در 2 تايم و با نتايج 4 بر صفر و يک بر صفر مقابل احمد قديروف از تاجيکستان به برتري دست يافت و فيناليست شد.

نماينده کشورمان براي کسب نشان طلا به مصاف کيم هيون وو دارنده مدال طلاي وزن 66 کيلوگرم المپيک لندن که در اين مسابقات در يک وزن بالاتر به ميدان رفته است، رفت که در 3 تايم و با نتايج (صفر بر 2، يک بر يک و صفر بر يک) تن به شسکت داد تا به مدال نقره دست يابد.

عليزاده تنها شانس کسب مدال طلاي کاروان ايران در روز دوم بود که اين شانس هم از دست رفت تا تيم ملي کشتي فرنگي بدون طلا به کار خود در مسابقات پايان دهد.

 

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *