خانه » گوناگون » گردشگری » معرفی مهمترین جاذبه‌های گردشگری اتریش

معرفی مهمترین جاذبه‌های گردشگری اتریش

اتریش یکی از قدیمی ترین کشور های اروپایی است که در مرکز این قاره واقع شده است. پایتخت این کشور وین بوده و بر اساس سرشماری ها انجام شده جمعیتی 8 میلیون و 414 هزار نفری دارد. 4 زبان منطقه ای مختلف در این کشور وجود دارد ولی از آلمانی به عنوان رسمی این کشور یاد می شود. اتریش از جمله مرفه ترین کشور های اروپایی است که به صورت فدرالی اداره می شود. این کشور به دلیل معماری سنتی و کلاسیک و قیمت های مناسب یکی از مهم ترین مقاصد توریستی در اروپا محسوب می شود. اگر دوست دارید بیشتر در مورد جاذبه های گردشگری این کشور اطلاعات به دست بیاورید، ما را همراهی کنید.

اتریش

جاذبه های گردشگری اتریش

قلعه Hochosterwitz

از جمله مهم ترین جاذبه های گردشگری این کشور که در اروپا شهرت دارد، می توان به قلعه Hochosterwitz اشاره کرد. این قلعه با شکوه بر روی یک تپا واقع شده که محلی ها به لقب زیبای خفته را داده اند. تاریخ ساخت این قلعه به دوران قرون وسطی بر می گردد و جالب است بدانید که تا به حال اصلا مورد ترمیم و بازسازی قرار نگرفته است. در طی جنچ جهانی دوم خسارت هایی به اطراف این قلعه وارد شد ولی بنای اصلی سالم ماند. این قلعه بیش از 16 در ورودی دارد که بعضی از آنها مخفی هستند.

کرمز

همان طور که اشاره شد این کشور هنوز بسیاری از بافت های باستانی و تاریخی خود را حفظ کرده است. در غرب وین یک محله زیبا و اعیانی وجود دارد که تاریخ ساختش به سال 1705 بر می گردد. این محله زیبا کرمز نام دارد و در سال 2005 در میراث جهانی یونسکو ثبت شد. بسیاری از ساختمان هایی که در این محله قرار دارند ملک شخصی محسوب می شوند ولی بعضی از آنها به شکل موزه درامده اند و شما می توانید با پرداخت بهای بلیت از داخل آنها دیدن کنید. اکثر این خانه ها در سبک باروک اتریشی ساخته شده اند که زمانی زیباترین سبک در اروپا محسوب می شده است.

خانه اپرای وین

از وین همیشه به عنوان خانه و مهد موسیقی یاد می شده است. این شهر برای قرن ها مهم ترین محل اجراهای هنری و موسیقی بوده است. امروزه نیز مهم ترین خانه اپرای دنیا در این شهر قرار دارد که هنرمندان از سراسر دنیا آرزو می کنند روزی در این سالن به اجرا بپردازند. ساختمان این سازه در قرن 19 ساخته شده اما بدون شک سبک آن به دوران باروکی نزدیک است. برای بازدید از بیشتر قسمت های این خانه باید بلیت اجرا تهیه کنید اما خوشبختانه در روز های فرد، تور هایی وجود دارند که شما را با بخش های مهم این ساختمان آشنا می کنند.

هال اشتات

هال اشتات در واقع نام یک روستای کوچک در غرب اتریش است. امکان ندارد از نام اتریش برده شود و یادی از این روستا نشود. اگر عکس های هال اشتات در اینترنت گوگل کنید، احتمالا به آنچه خواهید دید اعتماد نمی کنید. این روستا به مانند یک نقاشی سوررئال واقعی است. بیشتر ساختمان های این روستا قدمتی چند صد ساله دارند. علاوه بر این، دریاچه ای در نزدیک این روستا وجود دارد که به زیبایی آن می افزاید. اگر روزی از این کشور دیدن کردید، حتما از هال اشتات دیدن کنید.

غار Eisriesenwelt

غار Eisriesenwelt بزرگترین غار یخی دنیا است که سراسر آن توسط آثار هنرمندان یخی تزیین شده است. این غار یکی از زیباترین جاذبه های دیدنی در سراسر دنیا محسوب می شود. تمام قسمت های غار از یخ ساخته شده اند و توسط چراغ هایی در سقف، روشن می شوند. شما می توانید با این غار در شمال کشور اتریش آشنا شوید. در طول سال بیش از 200 هزار نفر از این غار دیدن می کنند.

منبع: www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

هانوفر

سفر به شهر زیبای هانوفر در آلمان

هانوفر یکی از مهم ترین شهر های آلمان است که در شمال این کشور و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *