خانه » اخبار روز » دستگیری دختر فراری درخانه رمال شیاد

دستگیری دختر فراری درخانه رمال شیاد

دختر فراری که طعمه یک رابطه تلفنی شده بود در خانه یک رمال 50 ساله در مشهد دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی در تشریح این پرونده گفت: خانواده ای با مراجعه به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس اگاهی، مفقودیت دختر 17 ساله خود را اعلام کردند.

 

سرهنگ حسین بیدمشکی افزود: با توجه به این که خانواده فرد مفقود شده اهل مشهد نبودند و آشنایی در این شهر نداشتند پی گیری موضوع با حساسیت بیشتری در دستور کار آگاهان قرار گرفت و تحقیقات وسیعی دراین رابطه آغاز شد.

 

وی گفت: بررسی های پلیسی نشان می داد دختر 17 ساله قبل از خارج شدن از محل اقامت خود در یکی از مهمانپذیرهای مشهد ، با فردی در ارتباط تلفنی و پیامکی بوده است.

 

با کسب این سرنخ، اقدامات وسیع اطلاعاتی آغاز و فرد مورد نظر به عنوان مظنون شناسایی و دستگیر شد.

او در برابر شواهد و ادله موجود راهی جز بیان حقیقت در پیش رو ندید و اظهار داشت از چندی قبل با دختر 17 ساله ارتباط تلفنی داشته و او هم اکنون در خانه فردی رمال مخفی شده است.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی افزود: کارآگاهان بلافاصله هماهنگی های لازم را با مقام قضایی به عمل آوردند و مخفیگاه رمال 50 ساله را به طور ضربتی پاکسازی کردند. در این عملیات دختر 17 ساله، مرد جوان و رمال 50 ساله دستگیر شدند. رمال شیاد و مرد جوان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شده و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *